Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DVDFab Platinum 8.1.2.5

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Fentago Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.09.2010
Data modyfikacji: 30.09.2011
Rozmiar: 17,63 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 570

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis DVDFab Platinum 8.1.2.5

Niedostępny za darmo DVDFab Platinum 8 to program przeznaczony dla każdego, kto tylko potrzebuje mieć wszechstronna i profesjonalną aplikację do nagrywania oraz konwertowania płyt DVD i Blu-ray. Co dokładnie można zrobić? Pobierz za darmo DVDFab Platinum 8 w wersji testowej i przekonaj się samemu. Ta wersja programu pozwoli na jego używanie przez miesiąc. To wystarczający czas, aby poznać wszystkie plusy i minusy aplikacji.

Wśród możliwych akcji mamy tu konwersję DVD do formatów mobilnych, dzięki czemu można plik wideo przenieść i odtwarzać bez problemu na PSP, iPod, ZUNE czy konsolach nowej generacji. Download DVDFab Platinum pozwoli też na przetestowanie opcji przegrywaia (wykonywania kopii zapasowych) płyt. Dzięki aplikacji usuniemy też zabezpieczenia z CSS, UOPs, ARccOS czy CORE X2. Program ten cieszy się dobrą renomą, tym bardziej więc szkoda, że nie ma wydania DVDFab Platinum 8 za free.

Co warto podkreślić, według producentów dostępnego również i po polsku DVDFab Platinum 8, kopiowanie płyty Blu-ray ma zająć góra 20 minut. Czy tak jest rzeczywiście? Wersja testowa pozwoli to sprawdzić. Bez problemu da się uruchomić DVDFab Platinum 8 na Windows 7, XP i Vista.Niestety, posiadacze innych systemów mogą poczuć się zawiedzeni – nie ma bowiem wydania DVDFab Platinum 8 na Linux ani Mac. Oczywiście nie tylko wersja testowa może być wyznacznikiem decyzji o zakupie pełnej wersji. Można też poszukać w Internecie opinii dotyczących tego programu – użytkownicy ocenią najlepiej, czy warto nabyć tą aplikację.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Astroburn Lite

  Astroburn program stworzony przez grupę DT Soft Ltd., jest aplikacją dziedziny multimediów, dzięki której nagrywanie płyt ma stać się łatwe i przyjemne dla każdego użytkownika.

 • Astroburn Pro

  Astroburn Pro to niezła aplikacja, dzięki której nagrywanie płyt CD/DVD nie będzie stanowiło najmniejszego problemu nawet dla mniej zaawansowanego użytkownika.

 • Nero Burning ROM

  Dostępny po polsku Nero Burning ROM to cieszący się olbrzymią popularnością pakiet do nagrywania płyt CD i DVD. Prezentowane tu wydanie numer 11.0.10500 ma także możliwość zapisu na Blu-ray.

 • CD Burner XP

  CD Burner XP to aplikacja, która przyda się każdemu użytkownikowi. Można dzięki niej bez problemu nagrywać płyty we wszystkich popularnych formatach, czyli CD-R, CD-RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD-RAM.

 • StarBurn

  Pobierz najnowszą wersję darmowego programu StarBurn- aplikacji przeznaczonej do szybkiego i wygodnego wypalania płyt CD, DVD, Blu-ray i HD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DVDFab Platinum 8.1.2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie