Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DVDFab 6.2.0.5

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Fengtao Software Inc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.11.2009
Rozmiar: 12,6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1151

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis DVDFab 6.2.0.5

DVDFab to zestaw programów multimedialnych firmy Fengtao Software Inc. Fengtao znany jest z programów podobnych do DVDFab 6.2.0.5 – DVDFab Platinum oraz Decrypter. DVDFab to 5 doskonałych programów multimedialnych: "DVD to DVD", "Blu-ray to Blu-ray", "DVD to Mobile", "File to Mobile" oraz "File Mover". DVDFab 6.2.0.5 działa po polsku. DVDFab 6.2.0.5 pobierzesz za darmo z naszej strony klikając na zielony przycisk pod tekstem.

"DVD to DVD" to program do nagrywania i kopiowania płyt DVD. Program posiada osiem trybów, w tym możliwość dzielenia i łączenia dysków. Za pomocą tych funkcji możesz, na przykład, stworzyć kolekcję ulubionych scen lub nagrać filmy z dwóch płyt na jeden nośnik. "Blu-ray to Blu-ray" pozwala kopiować szybko płyty Blu-ray. Ten składnik DVDFab posiada 4 tryby działania: kopiowania całej płyty, tylko filmu, nagrywania płyt Blu-ray i klonowania. Przetestuj DVDFab 6.2.0.5 za free.

Kolejnym składnikiem DVD Fab 2.6.0.5 jest "DVD to Mobile". Dzięki niemu można skonwertować film z płyty DVD do formatów AVI, MP4, WMV lub MKV i odtwarzać je na urządzeniach iPod, PSP, Xbox 360, ZUNE, palmtopach, odtwarzaczach przenośnych czy telefonach komórkowych. "File to Mobile" pozwala skonwertować pliki wideo z komputera na yżej wymienione urządzenia przenośne. Obsługiwane formaty to: 3gp, 3g2, asf, avi, divx, flv, m2ts, mov, mp4, m4v, mpeg, mpg; dat, mkv, rmvb, rm, ts, vob, .wmv. "File Mover" to program umożliwiający przenoszenie plików z komputera na urządzenia przenośne. Nie musisz szukać DVDFab 6.2.0.5 w wersji Gold (testowej). Najnowszy DVDFab do pobrania już teraz.

Licencja

Licencja, na jakiej rozpowszechniana jest darmowa wersja DVDFab to trial. Masz 30 dnia na pełne zapoznanie się z pakietem DVDFab. Po miesiącu należy kupić kod rejestracyjny. Producent zaleca wykupienie rejestracji na jego stronie oficjalniej – www.dvdfab.net. Jest to najlepszy sposób by zakupić legalne oprogramowanie. Każdy z komponentów zestawu można kupić osobno a ceny zaczynają się od 10 USD za „File Mover” a kończą na 60 USD za "Blu-ray to Blu-ray". Cena całego pakietu to 190USD. Jest to cena za roczną licencję. Cena jest korzystniejsza przy zakupie licencji na dłuższy okres. Wersja najdroższa to bezterminowa licencja na wszystkie pogramy za 305USD. W okresie trwania licencji użytkownik ma gwarancję darmowych aktualizacji oraz profesjonalnej obsługi technicznej.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne Microsoft, na jakich działa DVDFab 2.6.0.5 to Windows Vista, Windows XP, Windows 2000. Oficjalnie potwierdzono kompatybilność DVDFab 2.6.0.5 z Windows 7. Pobierz DVDFab 2.6.0.5 w wersji pl.

Na naszej stronie znajdziesz także inne programy firmy Fengtao, podobne do DVDFab 6.2.0.5: DVDFab Decrypter i DVDFab Platinum (znajdziesz tam funkcję, której nie ma w DVDFab 6.2.0.5 - Express). Jeśli szukasz jeszcze czegoś oprócz DVDFab 6.2.0.5, nasz dział Download posiada wszystko, czego potrzebujesz.


Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • BurnAware Free

  Darmowa edycja bardzo rozbudowanego programu przeznaczonego do nagrywania płyt CD, DVD oraz Blu-ray.

 • Nero Multimedia Suite

  Pakiet Nero Multimedia Suite 11 produkt, który oferuje trzy programy. Pierwszy służy do nagrywania płyt, drugi – do edycji wideo, trzeci zaś – do tworzenia kopii zapasowych. Chociaż pełna wersja Nero Multimedia Suite 11 nie jest dostępna bez opłat.

 • LightScribe System Software

  Czym jest LightScribe System Software? To aplikacja wymagana do wszystkich nagrywarek mających możliwość zapisania etykiety na powierzchni płyty.

 • DVDFab Platinum

  Niedostępny za darmo DVDFab Platinum 8 to program przeznaczony dla każdego, kto tylko potrzebuje mieć wszechstronna i profesjonalną aplikację do nagrywania oraz konwertowania płyt DVD i Blu-ray.

 • CloneDVD

  CloneDVD 6 pozwala kopiować filmy i tworzyć doskonałej jakości kopie zapasowe płyt DVD. Program pozwala skopiować tylko film lub całą zawartość płyty ze wszystkimi dodatkami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DVDFab 6.2.0.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie