Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Droppix Recorder 2.8

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Droppix SARL
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.10.2008
Rozmiar: 46.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 775

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Droppix Recorder 2.8

Droppix Recorder to program do nagrywanie płyt CD, DVD o sporych możliwościach.

Program posiada intuicyjny kreator do tworzenie płyt z: muzyką, filmami oraz danymi. Umożliwia kopiowanie płyt bez zabezpieczeń, kopiowanie płyt Audio CD do formatu MP3 oraz WAV. Ponad to dzięki dodatkowym modułą umożliwia tworzenie i nagrywanie obrazów ISO. W nowej wersji programu wprowadzono zmiany w wyglądzie programu, dodano obsługę systemu Vista oraz dysków Blue-ray.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • AVS DVD Copy

  AVS DVD Copy to prosty i łatwy w obsłudze program do kopiowania płyt DVD.

 • Burn

  Buirn 2.5 to jeden z najlepszych programów do zapisywania płyt

 • CDBurnerXP

  CDBurnerXP to program do nagrywania płyt CD/DVD, który zyskuje coraz większe grono użytkowników na całym świecie. Program obsługuje większość najważniejszych standardów płyt.

 • DVDFab HD Decrypter 8

  Potrzebujesz dobrej aplikacji, która pozwoli Ci na skopiowanie zawartości płyty DVD na dysk twardy? Jeśli tak, nie musisz już dłużej szukać. Po prostu pobierz DVDFab HD Decrypter 8 za darmo w wersji testowej z tej właśnie strony.

 • Nero Burning ROM

  Dostępny po polsku Nero Burning ROM to cieszący się olbrzymią popularnością pakiet do nagrywania płyt CD i DVD. Prezentowane tu wydanie numer 11.0.10500 ma także możliwość zapisu na Blu-ray.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Droppix Recorder 2.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie