Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DeepBurner 1.9.0.228

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Astonsoft CO. Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.10.2008
Rozmiar: 2.7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1652

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DeepBurner 1.9.0.228

DeepBurner to prosta i darmowa aplikacja do nagrywania płyt CD i DVD.

Program pozwala w prosty sposób tworzyc kopie bezpieczeństwa, kopie filmów, kopie archiwów zdjęć, płyty z muzyką oraz płyty startowe. Aplikacja obsługuje funkcję "przeciągnij i upuść", posiada funkcję zabezpieczającą przed przepełnieniem bufora, umożliwia nagrywanie płyt w trybie Overburning. Ponad to pozwala na drukowanie etykiet na płytach.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Free Easy CD DVD Burner

  Free Easy CD DVD Burner to zupełnie darmowa aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje, umożliwia wypalanie płyt CD, DVD, a także BluRay w szybki i łatwy sposób. Program oferuje pełne wsparcie dla CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, BluRay Disc, a także obsługuje dwuwarstwowe płyty DVD i wszystkie liczące się na rynku nagrywarki.

 • CyberLink PowerDVD

  PowerDVD to jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych z nastawieniem na tytułowy format DVD, który od wielu lat zdobywa kolejne rzesze wiernych użytkowników.

 • Ashampoo Burning Studio

  Ashampoo Burning Studio 12 to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca nagrywanie płyt CD, DVD, a także Blu-ray w szybki i łatwy sposób.

 • Astroburn Audio

  Astroburn Audio to niezwykle łatwe w obsłudze narzędzie do wypalania własnych płyt Audio CD.

 • CD Burner XP

  CD Burner XP to aplikacja, która przyda się każdemu użytkownikowi. Można dzięki niej bez problemu nagrywać płyty we wszystkich popularnych formatach, czyli CD-R, CD-RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD-RAM.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DeepBurner 1.9.0.228Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie