Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CyberLink PowerDVD 12

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: CyberLink Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.06.2011
Data modyfikacji: 12.06.2012
Rozmiar: 90,72 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 4402

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CyberLink PowerDVD 12

PowerDVD to jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych z nastawieniem na tytułowy format DVD, który od wielu lat zdobywa kolejne rzesze wiernych użytkowników. Program ten umożliwia oglądanie plików wideo w praktycznie wszystkich najważniejszych formatach, m.in. DivX, DVD, VideoCD, SVCD, oferując również wsparcie dla tych mniej znanych, takich jak MKV (H.264), FLV (H.264), WTV, 3GP czy 3G2. Aplikacja ponadto pozwala na odtwarzanie plików audio, a także wyświetlanie obrazów z różnych ścieżek, zarówno z dysku, jak i z sieci w bardzo przyjemny i praktyczny sposób.

CyberLink PowerDVD 11 to kolejna już wersja tego odtwarzacza, która obsługuje płyty HD Blu-ray, ale również 3D Blu-ray, dzięki czemu umożliwia ona korzystanie z najnowszych technologii wyświetlania obrazu CPU/GPU, w tym również trójwymiaru. Program oferuje wsparcie dla kanału Dolby TrueHD 7.1 oraz umożliwia odtwarzanie niektórych plików 2D w technologii 3D. Dzięki programowi możliwe jest także edytowanie własnych filmików, poprzez usuwanie wstrząsów, niepotrzebnych szumów i głosów, a także ustawianie odpowiednich parametrów, takich jak detale czy jasność.

Najnowsza edycja programu ułatwia również jego integrację z przenośnymi urządzeniami i oferuje wsparcie dla Apple iPhone, iPad, iPod Touch oraz telefonów i tabletów opartych o system Android. Kolejna nowość, a mianowicie funkcja PowerDVD Remote, umożliwia przesyłanie plików multimedialnych i ich zapisywanie na dysku komputera w szybki i łatwy sposób przy użyciu sieci wi-fi. Download PowerDVD 11 pozwala również na przeglądanie filmów z YouTube, a także ich publikowanie bezpośrednio z samego programu. CyberLink

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Nero Burning ROM

  Dostępny po polsku Nero Burning ROM to cieszący się olbrzymią popularnością pakiet do nagrywania płyt CD i DVD. Prezentowane tu wydanie numer 11.0.10500 ma także możliwość zapisu na Blu-ray.

 • DVDFab Passkey Lite

  Bezpłatna wersja bardzo funkcjonalnej aplikacji przeznaczonej do usuwania zabezpieczeń z płyt DVD oraz Blu-ray. W wersji darmowej wiele funkcji zostało ograniczonych lub wyłączonych.

 • DVD Shrink

  DVDShrink to aplikacja przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych dysków DVD

 • Blue-Cloner

  Rozbudowany i niezwykle funkcjonalny program umożliwiający tworzenie kopii zapasowych danych zapisanych na takich nośnikach jak: Blu-ray czy DVD.

 • Ashampoo Burning Studio

  Ashampoo Burning Studio 12 to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca nagrywanie płyt CD, DVD, a także Blu-ray w szybki i łatwy sposób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CyberLink PowerDVD 12Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie