Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CyberLink PowerDVD 12

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: CyberLink Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.06.2011
Data modyfikacji: 12.06.2012
Rozmiar: 90,72 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 4392

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CyberLink PowerDVD 12

PowerDVD to jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych z nastawieniem na tytułowy format DVD, który od wielu lat zdobywa kolejne rzesze wiernych użytkowników. Program ten umożliwia oglądanie plików wideo w praktycznie wszystkich najważniejszych formatach, m.in. DivX, DVD, VideoCD, SVCD, oferując również wsparcie dla tych mniej znanych, takich jak MKV (H.264), FLV (H.264), WTV, 3GP czy 3G2. Aplikacja ponadto pozwala na odtwarzanie plików audio, a także wyświetlanie obrazów z różnych ścieżek, zarówno z dysku, jak i z sieci w bardzo przyjemny i praktyczny sposób.

CyberLink PowerDVD 11 to kolejna już wersja tego odtwarzacza, która obsługuje płyty HD Blu-ray, ale również 3D Blu-ray, dzięki czemu umożliwia ona korzystanie z najnowszych technologii wyświetlania obrazu CPU/GPU, w tym również trójwymiaru. Program oferuje wsparcie dla kanału Dolby TrueHD 7.1 oraz umożliwia odtwarzanie niektórych plików 2D w technologii 3D. Dzięki programowi możliwe jest także edytowanie własnych filmików, poprzez usuwanie wstrząsów, niepotrzebnych szumów i głosów, a także ustawianie odpowiednich parametrów, takich jak detale czy jasność.

Najnowsza edycja programu ułatwia również jego integrację z przenośnymi urządzeniami i oferuje wsparcie dla Apple iPhone, iPad, iPod Touch oraz telefonów i tabletów opartych o system Android. Kolejna nowość, a mianowicie funkcja PowerDVD Remote, umożliwia przesyłanie plików multimedialnych i ich zapisywanie na dysku komputera w szybki i łatwy sposób przy użyciu sieci wi-fi. Download PowerDVD 11 pozwala również na przeglądanie filmów z YouTube, a także ich publikowanie bezpośrednio z samego programu. CyberLink

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Astroburn Lite

  Astroburn program stworzony przez grupę DT Soft Ltd., jest aplikacją dziedziny multimediów, dzięki której nagrywanie płyt ma stać się łatwe i przyjemne dla każdego użytkownika.

 • DVDFab Platinum

  Niedostępny za darmo DVDFab Platinum 8 to program przeznaczony dla każdego, kto tylko potrzebuje mieć wszechstronna i profesjonalną aplikację do nagrywania oraz konwertowania płyt DVD i Blu-ray.

 • Free Easy CD DVD Burner

  Free Easy CD DVD Burner to zupełnie darmowa aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje, umożliwia wypalanie płyt CD, DVD, a także BluRay w szybki i łatwy sposób. Program oferuje pełne wsparcie dla CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, BluRay Disc, a także obsługuje dwuwarstwowe płyty DVD i wszystkie liczące się na rynku nagrywarki.

 • 3nity CD DVD BURNER

  3nity CD DVD Burner to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program służący do nagrywania płyt CD, DVD jak również BluRay.

 • CD Burner XP

  CD Burner XP to aplikacja, która przyda się każdemu użytkownikowi. Można dzięki niej bez problemu nagrywać płyty we wszystkich popularnych formatach, czyli CD-R, CD-RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD-RAM.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CyberLink PowerDVD 12Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie