Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CloneDVD 6

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: SLYSOFT
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.02.2010
Data modyfikacji: 24.01.2013
Rozmiar: 37,2 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 756

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CloneDVD 6

CloneDVD 6 pozwala kopiować filmy i tworzyć doskonałej jakości kopie zapasowe płyt DVD. Program pozwala skopiować tylko film lub całą zawartość płyty ze wszystkimi dodatkami. Dzięki specjalnej technice transkodowania danych możesz dowolnie konfigurować ustawienia językowe czy audio oraz wielkość pliku docelowego. Nie jest także potrzebny program do nagrywania płyt, CloneDVD po polsku przeprowadzi cię także przez proces wypalania stworzonej kopii. Wypróbuj CloneDVD – pobierz za darmo.

CloneDVD posiada bardzo przejrzysty interfejs, z którym poradzą sobie nawet osoby, które wcześniej nie miały kontaktu z podobnym oprogramowaniem. Asystent Filmstrip przeprowadza użytkownika przed proces kopiowania i podpowiada konfiguracje. W czasie kopiowania można łatwo wybrać wszystkie pożądane rozdziały z płyty a nawet je przycinać. Specjalny pasek pokazuje jak zastosowane konfiguracje wpływają na jakość pliku docelowego.

Przypominamy, że kopiowanie płyt DVD może być niezgodne z prawem. Kopiowanie jest legalne jeśli chcemy wykonywać kopie zapasowe płyt, które są naszą własnością. Jeśli chcesz stworzyć kopie swoich płyt a nie możesz pokonać zabezpieczeń producenta, użyj programu AnyDVD firmy SlySoft, twórcy Clone DVD, oferowanej na stronie producenta – slysoft.com.

Licencja
Niestety, CloneDVD nie jest freeware. Jednak CloneDVD za free można wypróbować przez 30 dni za darmo i bez żadnych ograniczeń na licencji trial.

Cena
Aby najkorzystniej zakupić program CloneDVD najlepiej udać się do sklepu na stronie oficjalnej slysoft.com. Kupując licencję na kilka lat lub kilka programów równocześnie można liczyć na korzystne zniżki.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne kompatybilne z CloneDVD: Windows Vista, Windows ME, Windows 2000, Windows XP, i Windows 7.  CloneDVD obsługuje Windows 7 w wersji 32-  i 64bitowej. SlySoft nie przygotował edycji CloneDVD na Linux i Mac OS. CloneDVD posiada menu pl.

Uwaga!
Jeśli chcesz używać CloneDVD na Windows XP, Windows NT czy Windows 2000 musisz mieć uprawnienia administratora.

Wymagania sprzętowe
Procesor 500 MHz (rekomendowany - 1 GHz) oraz 128 MB RAM (rekomendowane jest 256 MB), 5 GB wolnego miejsca jest potrzebne do utworzenia kopii płyty DVD.

Wypróbuj CloneDVD – download i 30 dni testowania za darmo. Jeśli potrzebny ci darmowy program do nagrywania płyt DVD, przejdź Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray.


Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • AVS DVD Copy

  AVS DVD Copy to prosty i łatwy w obsłudze program do kopiowania płyt DVD.

 • CDBurnerXP

  CDBurnerXP to program do nagrywania płyt CD/DVD, który zyskuje coraz większe grono użytkowników na całym świecie. Program obsługuje większość najważniejszych standardów płyt.

 • Astroburn Pro

  Astroburn Pro to niezła aplikacja, dzięki której nagrywanie płyt CD/DVD nie będzie stanowiło najmniejszego problemu nawet dla mniej zaawansowanego użytkownika.

 • CyberLink PowerDVD

  PowerDVD to jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych z nastawieniem na tytułowy format DVD, który od wielu lat zdobywa kolejne rzesze wiernych użytkowników.

 • Ashampoo Burning Studio

  Ashampoo Burning Studio 12 to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca nagrywanie płyt CD, DVD, a także Blu-ray w szybki i łatwy sposób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CloneDVD 6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie