Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CloneCD 5.3.1.4

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: SLYSOFT
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.02.2010
Rozmiar: 2.6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1356

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CloneCD 5.3.1.4


CloneCD jest programem do kopiowania płyt a najlepiej sprawdza się jako narzędzie do tworzenia kopii zapasowych danych. Bardzo prosty interfejs oraz mechanizmy pozwalające obejść zabezpieczenia sprawiają, że CloneCD można użyć do skopiowania niemal każdej płyty w kilka minut. Oczywiście, nie będzie potrzebny osobny program do nagrywania CD – CloneCD nagrywa płyty. Wypróbuj CloneCD – pobierz bezpłatnie teraz.

CloneCD 5 obsługuje nie tylko płyty CD ale także: DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD+R Dual Layer i DVD-RAM. Można także przy pomocy CloneCD i VirtualClone Drive programu SlySoft tworzyć płyty z formatów ISO i UDF. CloneCD pozwala kopiować płyty wideo ale tylko w wersji 1:1, bez możliwości kompresji (co jest możliwe w programie tej samej firmy – CloneDVD). Ponadto, aby kopiować płyty DVD potrzebny jest specjalny program obchodzący zabezpieczenia. Taki program posiada w swej ofercie SlySoft, a chodzi o AnyDVD, który jest do pobrania ze strony slysoft.com.

Przypominamy, że kopiowanie płyt DVD może być niezgodne z prawem. Kopiowanie jest legalne jeśli chcemy wykonywać kopie zapasowe płyt, które są naszą własnością. Jeśli chcesz stworzyć kopie swoich płyt a nie możesz pokonać zabezpieczeń producenta, użyj programu AnyDVD firmy SlySoft, twórcy CloneCD, oferowanej na stronie producenta – slysoft.com.

Zwróć uwagę na poprawną pisownię programu – pisownia błędna (np. clon CD) utrudnia natrafienie na oryginalny CloneCD i w efekcie download właściwego programu.

Licencja
Niestety, CloneCD nie jest freeware. Jednak CloneCD w wersji full można wypróbować za darmo na licencji trial. CloneCD za free można testować przez 30 dni.

Cena
W celu korzystnego zakupu oprogramowania SlySoft najlepiej udać się do sklepu na stronie oficjalnej firmy - slysoft.com. Kupując licencję na wiele stanowisk, kilka lat lub kilka programów równocześnie można liczyć na korzystne zniżki. Ceny samego programu CloneCD to: 130 PLN za licencję na rok, 155 PLN (2 lata), 178 PLN (3 lata), 194 PLN (4 lata), 204 PLN za licencję dożywotnią. (Ceny mogą się zmienić wraz z kursem walut.)

Wymagania systemowe
OS Windows jakie obsługuje CloneCD: Vista, XP, 98, ME, 2000 i Windows 7 (w wersji 32 lub 64-bit). SlySoft nie udostępnia wersji CloneCd na Linux czy Mac OS X. CloneCD posiada menu pl.

Wymagania sprzętowe
Procesor 500 MHz oraz 64 MB RAM.

Przetestuj nowy CloneCD - free download po kliknięciu zielnego przycisku pod tekstem. Jeśli potrzebny ci darmowy program do nagrywania płyt, przejdź do działu Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray


Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • WinISO

  WinISO to program przeznaczony do obsługi plików ISO i BIN - obrazów płyt CD zapisanych na dysku.

 • Blue-Cloner

  Rozbudowany i niezwykle funkcjonalny program umożliwiający tworzenie kopii zapasowych danych zapisanych na takich nośnikach jak: Blu-ray czy DVD.

 • Nero Multimedia Suite

  Pakiet Nero Multimedia Suite 11 produkt, który oferuje trzy programy. Pierwszy służy do nagrywania płyt, drugi – do edycji wideo, trzeci zaś – do tworzenia kopii zapasowych. Chociaż pełna wersja Nero Multimedia Suite 11 nie jest dostępna bez opłat.

 • CyberLink PowerDVD

  PowerDVD to jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych z nastawieniem na tytułowy format DVD, który od wielu lat zdobywa kolejne rzesze wiernych użytkowników.

 • DVDFab Passkey Lite

  Bezpłatna wersja bardzo funkcjonalnej aplikacji przeznaczonej do usuwania zabezpieczeń z płyt DVD oraz Blu-ray. W wersji darmowej wiele funkcji zostało ograniczonych lub wyłączonych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CloneCD 5.3.1.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie