Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

cdrtools Frontend 1.4

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: cdrtfe
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 11.10.2008
Data modyfikacji: 02.11.2011
Rozmiar: 4.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 431

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis cdrtools Frontend 1.4

cdrtools Frontend to nakładka graficzna dla aplikacji  Mode2CDMaker, VCDImager, cdrecord, mkisofs, readcd, cdda2wav.

Nakładka dostarcza programom nowych możliwości, funkcja Mode2CDMaker umożliwia nagranie na płycie 0 13% danych więcej niż oferuje producent płyty. Aplikacja oferuję ponad to obsługę płyt wideo i audio z możliwością CD-Plus oraz XCDs z opcją ochrony. cdrtools umożliwia obsługę z poziomu wiersza poleceń, integruje się róznież z Windows Explorerem.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Blue-Cloner

  Rozbudowany i niezwykle funkcjonalny program umożliwiający tworzenie kopii zapasowych danych zapisanych na takich nośnikach jak: Blu-ray czy DVD.

 • WinISO

  WinISO to program przeznaczony do obsługi plików ISO i BIN - obrazów płyt CD zapisanych na dysku.

 • 3nity CD DVD BURNER

  3nity CD DVD Burner to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program służący do nagrywania płyt CD, DVD jak również BluRay.

 • LightScribe System Software

  Czym jest LightScribe System Software? To aplikacja wymagana do wszystkich nagrywarek mających możliwość zapisania etykiety na powierzchni płyty.

 • Astroburn Pro

  Astroburn Pro to niezła aplikacja, dzięki której nagrywanie płyt CD/DVD nie będzie stanowiło najmniejszego problemu nawet dla mniej zaawansowanego użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: cdrtools Frontend 1.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie