Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CDBurnerXP 4.4.0.2968

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Stefan Haglund
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.07.2010
Data modyfikacji: 29.02.2012
Rozmiar: 6.50
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1278

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CDBurnerXP 4.4.0.2968

CDBurnerXP to program do nagrywania płyt CD/DVD, który zyskuje coraz większe grono użytkowników na całym świecie. Program obsługuje większość najważniejszych standardów płyt poczynając od CD-R, CD-RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD-RAM, a kończąc na Blu-ray i HD-DVD. Najważniejszą zaletą tej aplikacji jest jednak fakt, że CDBurnerXP jest za darmo dostępny i to w pełnej wersji.

CDBurnerXP za free to doskonała alternatywa dla innych i bardzo często płatnych aplikacji tego typu, jak np. Nero czy Alcohol. Co bardzo ważne program posiada większość funkcji znanych z komercyjnych odpowiedników i oprócz wypalania płyt z danymi, audio czy wideo, pozwala również  m.in. na tworzenie obrazów płyt, zapisywanych w formacie ISO; a także, w przypadku tworzenia płyt z muzyką, umożliwia wypalanie płyt audio z plików o różnych rozszerzeniach, jak np. mp3 czy wav.   Pełna  i darmowa wersja CDBurnerXP jest dostępna oczywiście w naszym serwisie.  Download CDBurnerXP umożliwia wypalanie płyt w locie, dzięki czemu nie trzeba czekać najpierw na zapis obrazu płyty na dysk, a potem na faktyczne nagrywanie. Program obsługuje większość modeli nagrywarek i jest wyposażony w narzędzia dbające o poprawny i bezpieczny proces wypalania danego nośnika. Co bardzo ważne CDBurnerXP jest pl co wpływa na popularność tej aplikacji, także w naszym kraju. CDBurnerXP jest wyposażony w wewnętrzny konwerter, który umożliwia przerobienie obrazów zapisanych w innych formatach, jak .bin i .nrg na ISO. 

Oczywiście CDBurnerXP działa z Windows 7 jak i z wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Niestety jak na razie nie ma za to specjalnej wersji CDBurnerXP pod Linux i Mac OS X.  Pobierz CDBurnerXP i sprawdź jak działa ten doskonały i co najważniejsze zupełnie darmowy program do nagrywania płyt CD/DVD.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Astroburn Pro

  Astroburn Pro to niezła aplikacja, dzięki której nagrywanie płyt CD/DVD nie będzie stanowiło najmniejszego problemu nawet dla mniej zaawansowanego użytkownika.

 • DVDFab Platinum

  Niedostępny za darmo DVDFab Platinum 8 to program przeznaczony dla każdego, kto tylko potrzebuje mieć wszechstronna i profesjonalną aplikację do nagrywania oraz konwertowania płyt DVD i Blu-ray.

 • 3nity CD DVD BURNER

  3nity CD DVD Burner to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program służący do nagrywania płyt CD, DVD jak również BluRay.

 • LightScribe System Software

  Czym jest LightScribe System Software? To aplikacja wymagana do wszystkich nagrywarek mających możliwość zapisania etykiety na powierzchni płyty.

 • DVDFab Passkey Lite

  Bezpłatna wersja bardzo funkcjonalnej aplikacji przeznaczonej do usuwania zabezpieczeń z płyt DVD oraz Blu-ray. W wersji darmowej wiele funkcji zostało ograniczonych lub wyłączonych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CDBurnerXP 4.4.0.2968Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie