Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BurnAware Free 5.4

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: BurnAware Tech.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.11.2010
Data modyfikacji: 13.11.2012
Rozmiar: 8 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1690

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BurnAware Free 5.4

BurnAware Free to darmowa nagrywarka, która umożliwi w łatwy i szybki sposób nagranie płytki. Może być to zarówno CD, jak i DVD oraz Blu-ray. Jeśli ktoś nie ma jeszcze tego typu aplikacji, z pewnością mu się przyda. Jednakże ostrzegamy, że wielu użytkowników narzeka na program. Dlaczego? Ponoć nagrane płyty nie są obsługiwane przez niektóre odtwarzacze. Czy to jednak prawda? Najlepiej wykonać download BurnAware Free i przekonać się samemu. Nie kosztuje to ani grosza.

Aplikację wyposażono w takie opcje jak zapisywanie obrazów ISO, tworzenie AudiOCD (pliki mp3, wav, wma), DVD Video oraz kreowania płyt z danymi. Jest to polskie wydanie aplikacji, więc nikt nie będzie mieć problemów z jej obsługą. Dodatkowe atuty to możliwość zapisywania „w locie”, tworzenie dysków wielosesyjnych czy też weryfikacja nagrania po zapisie. BrunAware free pl przeznaczone jest do użytku domowego. Aby wykorzystywać aplikację w biurze cyz pracy należy wykupić specjalną licencję.

Pełna lista obsługiwanych nośników przedstawia się następująco: CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, BD-R, BD-Re, DVD-RAM, HD-DVD, HD DVD-RW. Są to wszystkie istniejące rodzaje płyt. BurnAware doskonale nadaje się do użytku domowego, jeśli więc zachodzi potrzeba zgrania kolekcji mp3 w formacie audio, czy też zgromadzenia zdjęć na jednej płycie, aplikacja ta będzie jak znalazł.

Zachęcamy do zapoznania się z tą ciekawą aplikacją, choć przypominamy, że niektórzy użytkownicy narzekają na nią. Trafiają się jednak liczne głosy, które z kolei twierdzą, że działa ona bez zarzutu. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzić rzecz samemu – tym bardziej, że nie trzeba za to nic płacić.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • cdrtools Frontend

  cdrtools Frontend to nakładka graficzna dla aplikacji Mode2CDMaker, VCDImager, cdrecord, mkisofs, readcd, cdda2wav.

 • StarBurn

  Pobierz najnowszą wersję darmowego programu StarBurn- aplikacji przeznaczonej do szybkiego i wygodnego wypalania płyt CD, DVD, Blu-ray i HD.

 • BurnAware Free

  Darmowa edycja bardzo rozbudowanego programu przeznaczonego do nagrywania płyt CD, DVD oraz Blu-ray.

 • Astroburn Audio

  Astroburn Audio to niezwykle łatwe w obsłudze narzędzie do wypalania własnych płyt Audio CD.

 • WinISO

  WinISO to program przeznaczony do obsługi plików ISO i BIN - obrazów płyt CD zapisanych na dysku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BurnAware Free 5.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie