Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Astroburn Pro 2.1.0

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Astroburn.com
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 30.05.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 665

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Astroburn Pro 2.1.0

Dzięki temu programowi każdy będzie w stanie nagrać płytę CD/DVD/Blu-ray przy pomocy dosłownie kilku kliknięć. Aplikacja jest w stanie nagrywać, kopiować i usuwać dane na dyskach optycznych każdego typu, tj: CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE i DVD-RAM. Dodatkowo program współpracuje z większością nagrywarek.

Często przy programach tego typu pojawia się problem w momencie kopiowania oryginalnych płyt. Dzięki Astroburn Pro ten problem zniknie, ponieważ radzi sobie świetnie z kopiowaniem płyt pochodzących z oryginalnych źródeł. Co więcej, dane z owych dysków są zapisane jako wirtualne dyski.

­Certyfikat___pl

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Nero

  Nero 12 to rozbudowana aplikacja do nagrywania płyt

 • DVD Shrink

  DVDShrink to aplikacja przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych dysków DVD

 • Ashampoo Burning Studio

  Ashampoo Burning Studio 12 to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca nagrywanie płyt CD, DVD, a także Blu-ray w szybki i łatwy sposób.

 • WinISO

  WinISO to program przeznaczony do obsługi plików ISO i BIN - obrazów płyt CD zapisanych na dysku.

 • StarBurn

  Pobierz najnowszą wersję darmowego programu StarBurn- aplikacji przeznaczonej do szybkiego i wygodnego wypalania płyt CD, DVD, Blu-ray i HD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Astroburn Pro 2.1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie