Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Astroburn Lite 1.5.0

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: DT Soft Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.10.2008
Rozmiar: 6.78 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3129

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Astroburn Lite 1.5.0

­­Astroburn, program stworzony przez grupę DT Soft Ltd., jest aplikacją dziedziny multimediów, dzięki której nagrywanie płyt ma stać się łatwe i przyjemne dla każdego użytkownika. Największą zaleta aplikacji jest jej lekkość zarówno jeśli chodzi o rozmiar, jak i poruszanie się po panelu zarządzającym programem.

Dzięki ­­Astroburn, zadania takie jak nagrywanie płyt CD, DVD, Blu-Ray, opanuje każdy laik, który nie miał wcześniej do czynienia z podobnymi wyzwaniami. Wersja Lite aplikacji dostępna jest dla wszystkich użytkowników za darmo z wyłączeniem zastosowań komercyjnych. Przeznaczona na systemy Windows, działa sprawnie na XP, Viście i 7. Jeżeli jeszcze się zastanawiasz na czym wypalać płyty, pobierz i przetestuj jak najszybciej ­­Astroburn Lite.

­Certyfikat___pl

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • 3nity CD DVD BURNER

  3nity CD DVD Burner to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program służący do nagrywania płyt CD, DVD jak również BluRay.

 • cdrtools Frontend

  cdrtools Frontend to nakładka graficzna dla aplikacji Mode2CDMaker, VCDImager, cdrecord, mkisofs, readcd, cdda2wav.

 • Nero

  Nero 12 to rozbudowana aplikacja do nagrywania płyt

 • BurnAware Free

  Darmowa edycja bardzo rozbudowanego programu przeznaczonego do nagrywania płyt CD, DVD oraz Blu-ray.

 • DVDFab Platinum

  Niedostępny za darmo DVDFab Platinum 8 to program przeznaczony dla każdego, kto tylko potrzebuje mieć wszechstronna i profesjonalną aplikację do nagrywania oraz konwertowania płyt DVD i Blu-ray.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Astroburn Lite 1.5.0

dodał: ~3110200155044 , 23.03.2012

079-310891-5/17244756

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie