Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Astroburn Audio 1.3

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Astroburn
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.05.2011
Rozmiar: 5,2 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1340

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Astroburn Audio 1.3

Program radzi sobie świetnie nie tylko z najbardziej popularnymi formatami plików, takimi jak mp3 czy WMA, ale również z tymi nieco bardziej skomplikowanymi: APE, FLAC czy WAV. Wiele aplikacji tego typu ma problem z odpowiednim nagraniem plików FLAC, które ze względu na swój brak kompresji audio zajmują o wiele więcej niż standardowe nagrania tego typu. Astroburn Audio, dzięki zastosowaniu autorskich mechanizmów jest w stanie podzielić jeden, duży utwór na kilka mniejszych, przez co możemy być spokojni o odpowiednie nagranie naszego dysku.

Oczywiście dostępne są tu również opcje dodawania, edytowania lub usuwania plików z listy. Jedyne co musimy zrobić to wybrać odpowiednią opcję, a program zrobi to za nas. Co więcej Astroburn Audio jest całkowicie za darmo z wyłączeniem zastosowań komercyjnych, co powinno zachęcić do pobrania go już teraz. 

­Certyfikat___pl

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • CyberLink PowerDVD

  PowerDVD to jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych z nastawieniem na tytułowy format DVD, który od wielu lat zdobywa kolejne rzesze wiernych użytkowników.

 • LightScribe System Software

  Czym jest LightScribe System Software? To aplikacja wymagana do wszystkich nagrywarek mających możliwość zapisania etykiety na powierzchni płyty.

 • StarBurn

  Pobierz najnowszą wersję darmowego programu StarBurn- aplikacji przeznaczonej do szybkiego i wygodnego wypalania płyt CD, DVD, Blu-ray i HD.

 • True Burner

  True Burner to darmowy program przeznaczony do nagrywania wszelkiego rodzaju płyt CD, DVD oraz coraz bardziej popularnych Blu-ray. Jest to aplikacja, która może stanowić ciekawą alternatywę dla innych tego typu programów.

 • CloneDVD

  CloneDVD 6 pozwala kopiować filmy i tworzyć doskonałej jakości kopie zapasowe płyt DVD. Program pozwala skopiować tylko film lub całą zawartość płyty ze wszystkimi dodatkami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Astroburn Audio 1.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie