Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Astroburn Audio 1.3

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Astroburn
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.05.2011
Rozmiar: 5,2 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1342

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Astroburn Audio 1.3

Program radzi sobie świetnie nie tylko z najbardziej popularnymi formatami plików, takimi jak mp3 czy WMA, ale również z tymi nieco bardziej skomplikowanymi: APE, FLAC czy WAV. Wiele aplikacji tego typu ma problem z odpowiednim nagraniem plików FLAC, które ze względu na swój brak kompresji audio zajmują o wiele więcej niż standardowe nagrania tego typu. Astroburn Audio, dzięki zastosowaniu autorskich mechanizmów jest w stanie podzielić jeden, duży utwór na kilka mniejszych, przez co możemy być spokojni o odpowiednie nagranie naszego dysku.

Oczywiście dostępne są tu również opcje dodawania, edytowania lub usuwania plików z listy. Jedyne co musimy zrobić to wybrać odpowiednią opcję, a program zrobi to za nas. Co więcej Astroburn Audio jest całkowicie za darmo z wyłączeniem zastosowań komercyjnych, co powinno zachęcić do pobrania go już teraz. 

­Certyfikat___pl

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Nero

  Nero 12 to rozbudowana aplikacja do nagrywania płyt

 • Astroburn Lite

  Astroburn program stworzony przez grupę DT Soft Ltd., jest aplikacją dziedziny multimediów, dzięki której nagrywanie płyt ma stać się łatwe i przyjemne dla każdego użytkownika.

 • CloneDVD

  CloneDVD 6 pozwala kopiować filmy i tworzyć doskonałej jakości kopie zapasowe płyt DVD. Program pozwala skopiować tylko film lub całą zawartość płyty ze wszystkimi dodatkami.

 • CDBurnerXP

  CDBurnerXP to program do nagrywania płyt CD/DVD, który zyskuje coraz większe grono użytkowników na całym świecie. Program obsługuje większość najważniejszych standardów płyt.

 • CD Burner XP

  CD Burner XP to aplikacja, która przyda się każdemu użytkownikowi. Można dzięki niej bez problemu nagrywać płyty we wszystkich popularnych formatach, czyli CD-R, CD-RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD-RAM.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Astroburn Audio 1.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie