Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo Burning Studio 9.20

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: ashampoo GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2189

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ashampoo Burning Studio 9.20

Program Ashampoo Burning Studio 9.20 to narzędzie służące do nagrywania płyt CD, DVD i Blu-ray. Program umożliwia tworzenie i edycję obrazów ISO, BIN i ASHDISK oraz usuwanie danych z płyt wielokrotnego zapisu (CD-RW, DVD-RW). Za pomocą Ashampoo można rippować płyty audio do formatu mp3. Ashampoo Burning Studio działa po polsku i w trzydziestu innych wersjach językowych. Wypróbuj Ashampoo Burning Studio – ściągnij za darmo klikając na zielony przycisk pod tekstem.

Ashampoo Burning Studio 9.20, najnowszy z rodziny Ashampoo, wprowadza nowości w każdym aspekcie funkcjonowania programu. Ashampoo Burning Studio 9.20 posiada funkcję edycji wideo Posiadacze nagrywarek z technologią LightScribe mogą z pomocą Ashampoo tworzyć płyty z efektownymi inskrypcjami. Program posiada odtwarzacz wideo. A dla osób lubiących zmieniać wygląd aplikacji Ashampoo Burning Studio przygotował do pobrania skórki. Ashampoo Burning Studio może posłużyć do stworzenia i nagrania na płycie pokazu zdjęć z efektami, muzyką i napisami. Przetestuj najnowszy Ashampoo Burning Studio za darmo – ściągnij już teraz,

Licencja

Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest za darmo Ashampoo Burning Studio 9 to trial. Program Ashampoo Burning Studio, tak jak freeware, można używać za darmo od 10 do 30 dni ale po zakończeniu okresu ewaluacyjnego należy wykupić licencję. Jeśli chcesz używać Ashampoo Burning Studio 9.20 przez 30 dni, pobierz klucz rejestracyjny z www.ashampoo.com, w przeciwnym razie program będzie działał tylko 10 dni.

Cena

Licencję do Ashampoo Burning Studio 9 najlepiej zakupić za pośrednictwem strony producenta (www.ashampoo.com). Podstawowa cena klucza na jedno stanowisko to 213,64zł. Dla klientów pragnących wykupić kilka kluczy rejestracyjnych przewidziane są wysokie rabaty – kupienie 10 kluczy obniża cenę o 49%. Do klucza rejestracyjnego można dokupić gwarancję pomocy technicznej przez 2 lata (21,33zł) oraz dostarczenie programu na płycie CD (42,69zł). Zanim kupisz, wypróbuj Ashampoo Burning Studio za free.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne kompatybilne z Ashampoo Burning Studio to Windows 7, Windows Vista (32- i 64bit) oraz Windows XP. Ashampoo Burning Studio w wersji pl działa od chwili instalacji. Nie jest wymagane dla polskiej wersji językowej Ashampoo Burning Studio osobne spolszczenie.

Sprawdź Ashampoo Burning Studio 9.20 – download za darmo z pobierz.pl.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • True Burner

  True Burner to darmowy program przeznaczony do nagrywania wszelkiego rodzaju płyt CD, DVD oraz coraz bardziej popularnych Blu-ray. Jest to aplikacja, która może stanowić ciekawą alternatywę dla innych tego typu programów.

 • AVS DVD Copy

  AVS DVD Copy to prosty i łatwy w obsłudze program do kopiowania płyt DVD.

 • Astroburn Audio

  Astroburn Audio to niezwykle łatwe w obsłudze narzędzie do wypalania własnych płyt Audio CD.

 • StarBurn

  Pobierz najnowszą wersję darmowego programu StarBurn- aplikacji przeznaczonej do szybkiego i wygodnego wypalania płyt CD, DVD, Blu-ray i HD.

 • BurnAware Free

  BurnAware Free to darmowa nagrywarka, która umożliwi w łatwy i szybki sposób nagranie płytki. Może być to zarówno CD, jak i DVD oraz Blu-ray. Jeśli ktoś nie ma jeszcze tego typu aplikacji, z pewnością mu się przyda.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo Burning Studio 9.20Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie