Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo Burning Studio 9.20

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: ashampoo GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2197

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ashampoo Burning Studio 9.20

Program Ashampoo Burning Studio 9.20 to narzędzie służące do nagrywania płyt CD, DVD i Blu-ray. Program umożliwia tworzenie i edycję obrazów ISO, BIN i ASHDISK oraz usuwanie danych z płyt wielokrotnego zapisu (CD-RW, DVD-RW). Za pomocą Ashampoo można rippować płyty audio do formatu mp3. Ashampoo Burning Studio działa po polsku i w trzydziestu innych wersjach językowych. Wypróbuj Ashampoo Burning Studio – ściągnij za darmo klikając na zielony przycisk pod tekstem.

Ashampoo Burning Studio 9.20, najnowszy z rodziny Ashampoo, wprowadza nowości w każdym aspekcie funkcjonowania programu. Ashampoo Burning Studio 9.20 posiada funkcję edycji wideo Posiadacze nagrywarek z technologią LightScribe mogą z pomocą Ashampoo tworzyć płyty z efektownymi inskrypcjami. Program posiada odtwarzacz wideo. A dla osób lubiących zmieniać wygląd aplikacji Ashampoo Burning Studio przygotował do pobrania skórki. Ashampoo Burning Studio może posłużyć do stworzenia i nagrania na płycie pokazu zdjęć z efektami, muzyką i napisami. Przetestuj najnowszy Ashampoo Burning Studio za darmo – ściągnij już teraz,

Licencja

Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest za darmo Ashampoo Burning Studio 9 to trial. Program Ashampoo Burning Studio, tak jak freeware, można używać za darmo od 10 do 30 dni ale po zakończeniu okresu ewaluacyjnego należy wykupić licencję. Jeśli chcesz używać Ashampoo Burning Studio 9.20 przez 30 dni, pobierz klucz rejestracyjny z www.ashampoo.com, w przeciwnym razie program będzie działał tylko 10 dni.

Cena

Licencję do Ashampoo Burning Studio 9 najlepiej zakupić za pośrednictwem strony producenta (www.ashampoo.com). Podstawowa cena klucza na jedno stanowisko to 213,64zł. Dla klientów pragnących wykupić kilka kluczy rejestracyjnych przewidziane są wysokie rabaty – kupienie 10 kluczy obniża cenę o 49%. Do klucza rejestracyjnego można dokupić gwarancję pomocy technicznej przez 2 lata (21,33zł) oraz dostarczenie programu na płycie CD (42,69zł). Zanim kupisz, wypróbuj Ashampoo Burning Studio za free.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne kompatybilne z Ashampoo Burning Studio to Windows 7, Windows Vista (32- i 64bit) oraz Windows XP. Ashampoo Burning Studio w wersji pl działa od chwili instalacji. Nie jest wymagane dla polskiej wersji językowej Ashampoo Burning Studio osobne spolszczenie.

Sprawdź Ashampoo Burning Studio 9.20 – download za darmo z pobierz.pl.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Alcohol 120%

  Alcohol 120% 2.0 to program służący do nagrywania płyt CD i DVD pozwalający w szybki i prosty sposób tworzyć kopie zapasowe danych zgromadzonych na płytach. Dodatkowo, Alcohol 120% pozwala wygodnie przechowywać najczęściej używane płyty w formie obrazu w napędach wirtualnych.

 • DVDFab HD Decrypter 8

  Potrzebujesz dobrej aplikacji, która pozwoli Ci na skopiowanie zawartości płyty DVD na dysk twardy? Jeśli tak, nie musisz już dłużej szukać. Po prostu pobierz DVDFab HD Decrypter 8 za darmo w wersji testowej z tej właśnie strony.

 • BurnAware Free

  Darmowa edycja bardzo rozbudowanego programu przeznaczonego do nagrywania płyt CD, DVD oraz Blu-ray.

 • DVD Shrink

  DVDShrink to aplikacja przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych dysków DVD

 • Nero Burning ROM

  Dostępny po polsku Nero Burning ROM to cieszący się olbrzymią popularnością pakiet do nagrywania płyt CD i DVD. Prezentowane tu wydanie numer 11.0.10500 ma także możliwość zapisu na Blu-ray.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo Burning Studio 9.20Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie