Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo Burning Studio 6.75 Free

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.11.2008
Rozmiar: 11,7 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 9466

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ashampoo Burning Studio 6.75 Free

Program pozwalający nagrywać płyty CD i DVD. Przyjazny interfejs czyni obsługę prostą, wszystko jest przejrzyste. Aplikacja pozwala kopiować dane, filmy i dyski audio.

Umożliwia tworzenie płyt MP3, nagrywanie filmów, tworzenie i zapisywanie plików obrazów, kasowanie nośników wielokrotnego zapisywania m.in CD-RW, DVD-RW. Jest zintegrowany z Windowsem Explorerem, co pozwala na zintegrowanie z systemem plików. Wypala pliki w formacie MP3, WaV, FLAC & Ogg Vorbis bezpośrednio na płytę. Aplikacja jest wstanie współpracować z 1500 przeglądarkami CD i DVD.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • AVS DVD Copy

  AVS DVD Copy to prosty i łatwy w obsłudze program do kopiowania płyt DVD.

 • DVDFab Platinum

  Niedostępny za darmo DVDFab Platinum 8 to program przeznaczony dla każdego, kto tylko potrzebuje mieć wszechstronna i profesjonalną aplikację do nagrywania oraz konwertowania płyt DVD i Blu-ray.

 • Astroburn Pro

  Astroburn Pro to niezła aplikacja, dzięki której nagrywanie płyt CD/DVD nie będzie stanowiło najmniejszego problemu nawet dla mniej zaawansowanego użytkownika.

 • Burn

  Buirn 2.5 to jeden z najlepszych programów do zapisywania płyt

 • CloneDVD

  CloneDVD 6 pozwala kopiować filmy i tworzyć doskonałej jakości kopie zapasowe płyt DVD. Program pozwala skopiować tylko film lub całą zawartość płyty ze wszystkimi dodatkami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo Burning Studio 6.75 Free

dodał: ~Karol , 11.04.2014

dobry

dodał: kuba997 , 13.11.2008

polecam, nie dość, że za darmo, to jeszcze dobrze zrobione

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie