Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nero Burning ROM 11.0.10500

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Nero AG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.08.2010
Data modyfikacji: 15.12.2011
Rozmiar: 118,00 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6240

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Nero Burning ROM 11.0.10500

Dostępny po polsku Nero Burning ROM to cieszący się olbrzymią popularnością pakiet do nagrywania płyt CD i DVD. Prezentowane tu wydanie numer 11.0.10500 ma także możliwość zapisu na Blu-ray. Prócz samych aplikacji do wypalania mamy tu też kilkanaście innych użytecznych funkcji, jak na przykład możliwość tworzenia prezentacji, wykonywania kopii zapasowych oraz zgrywania obrazów płyt. I chociaż nie ma wydania Nero Burning ROM za darmo, można przekonać się o możliwościach tego program dzięki aplikacji w wersji testowej.

Pobierz Nero Burning ROM w tym wydaniu, a zobaczysz tu między innymi opcje konwersji plików audio czy opcje nagrywania w technologii SecurDisk. Możemy także zaprojektować okładkę płyty, dodać nazwy wykonawców, utworów i inne rzeczy. Dostępny za free Nero Burning ROM pozwoli także na poznanie prostego, intuicyjnego interfejsu, dzięki któremu każdy będzie w stanie nagrać dowolną płytę (audio, dane, itp.) bez najmniejszego problemu.

Trzeba uczciwie przyznać, że w swojej klasie Nero jest bezkonkurencyjny. Nic dziwnego, skoro możemy też dzięki niemu dokonywać edycji materiałów wideo. Trial nosi nazwę Nero Multimedia 11 Suite , co już samo w sobie sugeruje możliwości i przeznaczenie tej aplikacji. Nie brak tu też odtwarzacza multimedialnego, dzięki któremu można oglądać filmy czy też słuchać muzyki.

Nero Burning ROM 11.0.10500 to program, jaki powinno się znać. Każdy, kto szuka aplikacji pozwalającej mu zarchiwizować dane na płytach lub też kopiować je, powinien przetestować jego możliwości.  Z pewnością nikt nie będzie zawiedziony. Zaufały mu na świecie miliony użytkowników, co tym bardziej świadczy o jego jakości i funkcjonalności.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • DVDFab Passkey Lite

  Bezpłatna wersja bardzo funkcjonalnej aplikacji przeznaczonej do usuwania zabezpieczeń z płyt DVD oraz Blu-ray. W wersji darmowej wiele funkcji zostało ograniczonych lub wyłączonych.

 • DVDFab Platinum

  Niedostępny za darmo DVDFab Platinum 8 to program przeznaczony dla każdego, kto tylko potrzebuje mieć wszechstronna i profesjonalną aplikację do nagrywania oraz konwertowania płyt DVD i Blu-ray.

 • DVD Shrink

  DVDShrink to aplikacja przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych dysków DVD

 • Astroburn Lite

  Astroburn program stworzony przez grupę DT Soft Ltd., jest aplikacją dziedziny multimediów, dzięki której nagrywanie płyt ma stać się łatwe i przyjemne dla każdego użytkownika.

 • AVS DVD Copy

  AVS DVD Copy to prosty i łatwy w obsłudze program do kopiowania płyt DVD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nero Burning ROM 11.0.10500Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie