Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nero Burning ROM 11.0.10500

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Nero AG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.08.2010
Data modyfikacji: 15.12.2011
Rozmiar: 118,00 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6250

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Nero Burning ROM 11.0.10500

Dostępny po polsku Nero Burning ROM to cieszący się olbrzymią popularnością pakiet do nagrywania płyt CD i DVD. Prezentowane tu wydanie numer 11.0.10500 ma także możliwość zapisu na Blu-ray. Prócz samych aplikacji do wypalania mamy tu też kilkanaście innych użytecznych funkcji, jak na przykład możliwość tworzenia prezentacji, wykonywania kopii zapasowych oraz zgrywania obrazów płyt. I chociaż nie ma wydania Nero Burning ROM za darmo, można przekonać się o możliwościach tego program dzięki aplikacji w wersji testowej.

Pobierz Nero Burning ROM w tym wydaniu, a zobaczysz tu między innymi opcje konwersji plików audio czy opcje nagrywania w technologii SecurDisk. Możemy także zaprojektować okładkę płyty, dodać nazwy wykonawców, utworów i inne rzeczy. Dostępny za free Nero Burning ROM pozwoli także na poznanie prostego, intuicyjnego interfejsu, dzięki któremu każdy będzie w stanie nagrać dowolną płytę (audio, dane, itp.) bez najmniejszego problemu.

Trzeba uczciwie przyznać, że w swojej klasie Nero jest bezkonkurencyjny. Nic dziwnego, skoro możemy też dzięki niemu dokonywać edycji materiałów wideo. Trial nosi nazwę Nero Multimedia 11 Suite , co już samo w sobie sugeruje możliwości i przeznaczenie tej aplikacji. Nie brak tu też odtwarzacza multimedialnego, dzięki któremu można oglądać filmy czy też słuchać muzyki.

Nero Burning ROM 11.0.10500 to program, jaki powinno się znać. Każdy, kto szuka aplikacji pozwalającej mu zarchiwizować dane na płytach lub też kopiować je, powinien przetestować jego możliwości.  Z pewnością nikt nie będzie zawiedziony. Zaufały mu na świecie miliony użytkowników, co tym bardziej świadczy o jego jakości i funkcjonalności.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Astroburn Pro

  Astroburn Pro to niezła aplikacja, dzięki której nagrywanie płyt CD/DVD nie będzie stanowiło najmniejszego problemu nawet dla mniej zaawansowanego użytkownika.

 • Astroburn Audio

  Astroburn Audio to niezwykle łatwe w obsłudze narzędzie do wypalania własnych płyt Audio CD.

 • Nero

  Nero 12 to rozbudowana aplikacja do nagrywania płyt

 • True Burner

  True Burner to darmowy program przeznaczony do nagrywania wszelkiego rodzaju płyt CD, DVD oraz coraz bardziej popularnych Blu-ray. Jest to aplikacja, która może stanowić ciekawą alternatywę dla innych tego typu programów.

 • DVD Shrink

  DVDShrink to aplikacja przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych dysków DVD


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nero Burning ROM 11.0.10500Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie