Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DVD Shrink 3.2.0.15

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Dvdshrink.org
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.11.2008
Rozmiar: 1,5 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 14369

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DVD Shrink 3.2.0.15Zdarza się czasem, że potrzebujemy zrobić kopię płyty DVD. Większość płyt DVD posiada zabezpieczenia przed kopiowaniem. Jest to zabezpieczenie przeciw piratom ale przecież prawo autorskie nie zabrania posiadania kopii własnej płyty na swój własny użytek. Dlatego właśnie stworzono DVD Shrink. Darmowy program DVD Shrink jest narzędziem do tworzenia zapasowych kopii płyt DVD. Używać go można z każdym programem do nagrywania płyt, aby stworzyć doskonałej jakości kopię każdej płyty DVD. DVD Shrink jest dostępny po polsku.

Programu DVD Shrink, będącego freeware, można używać z każdą aplikacją do nagrywania płyt, aby stworzyć kopię wybranej płyty DVD. Darmowy DVD Shrink posiada wbudowaną funkcję wypalania płyt, jeśli użytkownik zdecyduje się na używanie programu do nagrywania płyt Nero (najlepiej z najnowszej serii 9.0). Zachęcamy do ściągnięcia wersji demo programu Nero z naszego serwisu. Jeśli użytkownik DVD Shrink posiada już inny niż Nero program do nagrywania płyt DVD-R należy zapisać stworzony przez DVD Shrink  plik w formacie ISO na twardym dysku a następnie nagrać go w zwyczajny sposób na płytę DVD-R lub CD-R. DVD Shrink w wersji pl na naszym serwisie.

Większość komercyjnych płyt DVD posiada zabezpieczenia chroniące je przed nielegalnym kopiowaniem. Szyfry mają na celu uchronić płytę przed zapisaniem jej na twardy dysk a jeśli uda się to uczynić istnieją kolejne zabezpieczenia uniemożliwiające odtworzenie kopii. DVD Shrink został wyposażony w algorytmy deszyfrujące, które radżą sobie z tymi zabezpieczeniami. Dzięki tym mechanizmom DVD Shrink radzi sobie nie tylko z zabezpieczeniami kopiowania ale również z zabezpieczeniami przez odtwarzaniu samych kopii. Darmowy DVD Shrink do pobrania z naszego poratlu.

Kolejna przeszkoda do pokonania to rozmiar pliku w wyniku skopiowania płyty DVD. Zwykle kopia powstała przy pomocy programu nie zmieściłaby się na nośnik docelowy. DVD Shrink zmniejsza zawartość oryginalnej płyty DVD tak, aby zmieściła się ona na płycie DVD-R. Kolejną ciekawą funkcją DVD Shrink, dostępnego za darmo, jest możliwość tworzenia kompilacji z jednej lub kilku różnych płyt DVD. Jeśli użytkownik wybierze z oryginału tylko niektóre fragmenty, zaoszczędzi w ten sposób miejsce na nowym dysku, przez co jakość kopii będzie o wiele lepsza. DVD Shrink umożliwia również wycinanie rozdziałów, ścieżek dźwiękowych lub napisów. DVD Shrink można używać także do kompresji plików audio i wideo. Dzięki niemu można zmniejszyć plik nawet dwukrotnie bez znacznej utraty jakości.

DVD Shrink posiada przejrzysty interfejs i nie jest zbyt trudny w obsłudze. W razie napotkania jakichkolwiek problemów z obsługą, na oficjalnej stronie internetowej producenta znajdziemy niezwykle wyczerpujący, bogato ilustrowany tutorial dzięki któremu krok po kroku można zapoznać się z tajnikami obsługi programu DVD Shrink. Systemy, pod którymi uruchomimy DVD Shrink Windows to Vista, 2000, XP i 2003. Ściągnij DVD Shrink oraz spolszczenie.

Program DVD Shrink jest free. Jeśli spotkamy się z programem sprzedawanym jako ograniczony w działaniu DVD Shrink trial jest to znak, iż oferowany program nie jest oryginalnym programem DVD Shrink. Należy również uważać, aby nie szukać tego programu pod błędnymi nazwami: DVD Schrink, DVD Shink lub DVD Srink. Darmowy program DVD Shrink działa z różnymi programami nagrywającymi - ściągnij wybrany program z naszego serwisu lub sprawdź najnowszą wersję pakietu Nero. Niecałe 2 MB DVD Shrink umożliwia szybki download. Pobierz DVD Shrink już teraz.
Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Ashampoo Burning Studio

  Ashampoo Burning Studio 12 to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca nagrywanie płyt CD, DVD, a także Blu-ray w szybki i łatwy sposób.

 • Free Easy CD DVD Burner

  Free Easy CD DVD Burner to zupełnie darmowa aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje, umożliwia wypalanie płyt CD, DVD, a także BluRay w szybki i łatwy sposób. Program oferuje pełne wsparcie dla CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, BluRay Disc, a także obsługuje dwuwarstwowe płyty DVD i wszystkie liczące się na rynku nagrywarki.

 • BurnAware Free

  Darmowa edycja bardzo rozbudowanego programu przeznaczonego do nagrywania płyt CD, DVD oraz Blu-ray.

 • Astroburn Lite

  Astroburn program stworzony przez grupę DT Soft Ltd., jest aplikacją dziedziny multimediów, dzięki której nagrywanie płyt ma stać się łatwe i przyjemne dla każdego użytkownika.

 • DVDFab Platinum

  Niedostępny za darmo DVDFab Platinum 8 to program przeznaczony dla każdego, kto tylko potrzebuje mieć wszechstronna i profesjonalną aplikację do nagrywania oraz konwertowania płyt DVD i Blu-ray.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DVD Shrink 3.2.0.15

dodał: ~J. , 14.03.2010

Ja uzywam od dawna..dla mnie b. dobry program,tylko mam pytanie,czy dziala on z Vistą?Dzieki za odpowiedz.

dodał: ~mili , 09.02.2010

dvd shrink ma problemy ze skopiowaniem płyt wydanych przez dysneya

dodał: ~TwojaStaraxD , 26.12.2009

Ten program jest taki prosty że aż szlag trafia. A i mogą być problemy ze skopiowaniem płyt na których są filmy z wytwórni Sony.

dodał: ~ubu , 31.07.2009

masz racje

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie