Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DVDFab Passkey Lite 8.2.7.8

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Fengtao Software Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.07.2016
Rozmiar: 5,59 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 6

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DVDFab Passkey Lite 8.2.7.8

DVDFab Passkey Lite to bezpłatna i w znaczącym stopniu ograniczona pod względem funkcjonalności aplikacja, za pomocą której usuniemy zabezpieczenia z płyt DVD oraz Blu-ray. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą stworzyć kopię zapasową cennej biblioteki filmów.

Jeśli ktoś posiada bogatą kolekcję filmów i obawia się uszkodzenia wyjątkowo cennego lub rzadkiego egzemplarza, powinien stworzyć kopię zapasową. Niestety nie zawsze jest to możliwe ze względu na zabezpieczenia. Wtedy z pomocą przychodzi program DVDFab Passkey Lite, który poradzi sobie z takimi zabezpieczeniami oraz blokadami, jak AACS, V12+, BD+, BDAV oraz AVCREC. Co prawda opisywany program nie poradzi sobie z zabezpieczeniami CPRM lub ArccoS, ale umożliwi odtworzenie zapisanej na płycie zawartości tj. filmu, muzyki, danych itp. 

DVDFab Passkey Lite posiada kilka ciekawych dodatków oraz narzędzi. Jest to między innymi Passkey dla DVD oraz drugi Passkey dla Blu-ray. Na uwagę zasługuje także czytelny interfejs, dzięki któremu nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z obsługą wszystkich funkcji. Ponadto wysoka wydajność oraz niewielki apetyt na zasoby systemowe sprawia, że deszyfracja płyt DVD i Blu-ray przebiega szybko i bezproblemowo. Używając tego oprogramowania możemy oglądać i odtwarzać płyty bez limitów regionu, co oznacza, że zakupione i przysłane nam w prezencie filmy zza oceanu przestaną być tyko ozdobą na półkach.

Korzystając z aplikacji możemy połączyć ją z innymi programami i zezwolić im na rippowanie i kopiowanie całych zawartości płyt. DVDFab Passkey Lite jest w pełni kompatybilny, min. z takimi aplikacjami jak: DVDFab DVD Copy/Ripper, PowerDVD, TotalMedia Theatre, WinDVD, Roxio, ImgBurn, Clone DVD, VLC media player, XBMC, DVDRanger oraz DVD Shink. Program dostępny jest na zasadach darmowej licencji, jednakże wersja Lite jest mocno ograniczona pod względem funkcjonalności w porównaniu do odmiany bazowej.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • CyberLink PowerDVD

  PowerDVD to jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych z nastawieniem na tytułowy format DVD, który od wielu lat zdobywa kolejne rzesze wiernych użytkowników.

 • True Burner

  True Burner to darmowy program przeznaczony do nagrywania wszelkiego rodzaju płyt CD, DVD oraz coraz bardziej popularnych Blu-ray. Jest to aplikacja, która może stanowić ciekawą alternatywę dla innych tego typu programów.

 • Astroburn Pro

  Astroburn Pro to niezła aplikacja, dzięki której nagrywanie płyt CD/DVD nie będzie stanowiło najmniejszego problemu nawet dla mniej zaawansowanego użytkownika.

 • WinISO

  WinISO to program przeznaczony do obsługi plików ISO i BIN - obrazów płyt CD zapisanych na dysku.

 • Free Easy CD DVD Burner

  Free Easy CD DVD Burner to zupełnie darmowa aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje, umożliwia wypalanie płyt CD, DVD, a także BluRay w szybki i łatwy sposób. Program oferuje pełne wsparcie dla CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, BluRay Disc, a także obsługuje dwuwarstwowe płyty DVD i wszystkie liczące się na rynku nagrywarki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DVDFab Passkey Lite 8.2.7.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie