Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BurnAware Free 9.4

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: BurnAware Technologies
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.09.2016
Rozmiar: 9,4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 3

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BurnAware Free 9.4

BurnAware Free Edition to darmowa wersja niezwykle funkcjonalnego i rozbudowanego, prostego w obsłudze programu przeznaczonego do nagrywania płyt CD, DVD oraz Blu-ray. Mimo sporej liczby narzędzi, program charakteryzuje się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego poradzą sobie z wykorzystaniem wszystkich funkcji. 

Największą zaletą programu jest jego wysoka funkcjonalność, nawet w bezpłatnej wersji. Zdaniem wielu użytkowników,BurnAware Free Edition może z powodzeniem zastąpić bardziej skomplikowane i płatne odpowiedniki innych firm. Co prawda nie dostaniemy tu opcji znanych z topowych programów, ale zaawansowani użytkownicy docenią obecność obsługi BDMV i AVCHD. Co ciekawe, praca programu nie ogranicza się tylko do nagrywania różnego rodzaju płyt, tworzenia i kopiowania obrazów. W opcjach znajdziemy bowiem kilka innych, równie przydatnych i niestandardowych narzędzi. 

Przykładem może być możliwość tworzenia obrazu ISO, własnych kompilacji dysków z danymi, jak również samodzielnego układania płyt AudioCD z plików MP3, WAV, WMA itp. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć płytę DVD Video z ulubionymi filmami. Program BurnAware Free Edition obsługuje wszystkie sprzętowe interfejsy takie jak IDE, SCSI, USB, 1394 oraz SATA oferując zapis danych na takich nośnikach jak CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE, HD DVD-R/RW, DVD-RAM, a nawet Blu-Ray. 

Warto wspomnieć, że program poradzi sobie również z zapisem obrazów płyt w locie (on-the-fly), automatyczną weryfikacją nagranych plików i tworzeniem tzw. multisesji zapisu. Funkcja ta pozwala dodać kolejne pliki do nagranej już płyty. Nie zabrakło także możliwości stworzenia startowych płyt i obrazów, weryfikacji nagrywanych nośników i wymazywania płyt RW. Oczywiście wszystkie opcje i interfejs dostępny jest w polskiej wersji językowej. 

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Astroburn Pro

  Astroburn Pro to niezła aplikacja, dzięki której nagrywanie płyt CD/DVD nie będzie stanowiło najmniejszego problemu nawet dla mniej zaawansowanego użytkownika.

 • AVS DVD Copy

  AVS DVD Copy to prosty i łatwy w obsłudze program do kopiowania płyt DVD.

 • Nero Burning ROM

  Dostępny po polsku Nero Burning ROM to cieszący się olbrzymią popularnością pakiet do nagrywania płyt CD i DVD. Prezentowane tu wydanie numer 11.0.10500 ma także możliwość zapisu na Blu-ray.

 • cdrtools Frontend

  cdrtools Frontend to nakładka graficzna dla aplikacji Mode2CDMaker, VCDImager, cdrecord, mkisofs, readcd, cdda2wav.

 • Nero

  Nero 12 to rozbudowana aplikacja do nagrywania płyt


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BurnAware Free 9.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie