Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Blue-Cloner 6.40.0.725

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: OpenCloner Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.02.2016
Rozmiar: 18,35 MB
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Liczba pobrań: 23

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Blue-Cloner 6.40.0.725

Blue-Cloner jest praktycznym programem, dzięki któremu wykonamy kopię zapasową wszystkich danych, które zapisane są na nośniku typu Blu-ray. Dodatkowo program umożliwia nam zgrywanie wszelkich materiałów na dysk twardy z innych nośników, takich jak: DVD, CD, AVCHD i innych.

Dzięki temu programowi możemy w prosty i szybki sposób dokonać konwersji danych zapisanych na płycie Blu-ray do całkiem innego formatu, np. DVD-5/9, tradycyjnej formy zapisu do wybranych folderów, obrazów ISO, itp. Należy zaznaczyć, że bez problemu uda się nam utworzyć w tym programie kopię 1:1 dowolnego nośnika wraz z układem danych, zabezpieczeniami itp. Blue-Cloner charakteryzuje się również wysoką dokładnością, dzięki której wszystkie zgrane i skonwertowane dane nie tracą na swojej jakości. Jeśli tylko posiadamy nagrywarkę Blu-ray, program umożliwia nam stworzenie nowej sesji zapisu z możliwością nagrania na płytę dowolnie wybranych danych.

Program Blue-Cloner zapewnia dwa rodzaje interfejsu: ekspresowy i zaawansowany. Ten pierwszy skierowany jest przede wszystkim dla początkujących użytkowników oraz tych, którzy skrzętnie liczą swój cenny czas. Wówczas za pomocą dosłownie jednego kliknięcia jesteśmy w stanie stworzyć kompletną kopię płyty. Drugi rodzaj interfejsu został przygotowany dla zaawansowanych i jednocześnie wymagających osób, gdyż zawiera on wiele rozbudowanych opcji, konfiguracji i dodatkowych funkcji.

Jeśli kopiujemy film nagrany na płytę Blu-ray, możemy w procesie pominąć wiele różnych opcji i dodatków, takich jak menu tytułowe, dodatki, sceny itp. Takie rozwiązanie sprawia, że możemy nagrać sam film bez zbędnych dodatków, oczywiście bez utraty jakości. Co więcej, istnieje możliwość podzielenia jednej płyty Blu-ray w wersji 50-gigabajtowej na dwie mniejsze po 25 GB każda. Program poradzi sobie również z blokadami i zabezpieczeniami, choć do kopiowania może być konieczne połączenie z Internetem w celu pobrania wtyczek itp. 

Wersja testowa tego programu umożliwia próbne skopiowanie jednej płyty Blu-ray.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • CyberLink PowerDVD

  PowerDVD to jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych z nastawieniem na tytułowy format DVD, który od wielu lat zdobywa kolejne rzesze wiernych użytkowników.

 • Alcohol 120%

  Alcohol 120% 2.0 to program służący do nagrywania płyt CD i DVD pozwalający w szybki i prosty sposób tworzyć kopie zapasowe danych zgromadzonych na płytach. Dodatkowo, Alcohol 120% pozwala wygodnie przechowywać najczęściej używane płyty w formie obrazu w napędach wirtualnych.

 • CloneDVD

  CloneDVD 6 pozwala kopiować filmy i tworzyć doskonałej jakości kopie zapasowe płyt DVD. Program pozwala skopiować tylko film lub całą zawartość płyty ze wszystkimi dodatkami.

 • BurnAware Free

  Darmowa edycja bardzo rozbudowanego programu przeznaczonego do nagrywania płyt CD, DVD oraz Blu-ray.

 • cdrtools Frontend

  cdrtools Frontend to nakładka graficzna dla aplikacji Mode2CDMaker, VCDImager, cdrecord, mkisofs, readcd, cdda2wav.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Blue-Cloner 6.40.0.725Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie