Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alcohol 120% 2

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Alcohol Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.02.2010
Data modyfikacji: 29.04.2013
Rozmiar: 1,05 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 89004

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Alcohol 120% 2

Alcohol 120% 2.0 to program służący do nagrywania płyt CD i DVD pozwalający w szybki i prosty sposób tworzyć kopie zapasowe danych zgromadzonych na płytach. Dodatkowo, Alcohol 120% pozwala wygodnie przechowywać najczęściej używane płyty w formie obrazu w napędach wirtualnych. Emulator pozwala stworzyć aż 31 wirtualnych napędów a dostęp do informacji przechowywanych w ten sposób jest o wiele szybszy. Alcohol 120% działa po polsku. Wypróbuj Alcohol 120% - pobierz darmowy trial klikając zielony przycisk pod tekstem.

Wypróbuj Alcohol 120%. Pełna wersja posiada funkcję Pre-Mastering, która pozwala wypalać dane prosto z dysku. Najnowszy Alcohol 120% posiada także opcję Xtra, dzięki której można tworzyć obrazy ISO i MDS z danych znajdujących się w pamięci komputera. Program obsługuje płyty w formacie Blu-ray i HD DVD a oprócz tego CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD-RAM i DVD+RW, nawet jeśli zabezpieczone są technologiami Laserlock, SafeDisc, SafeDisc2, Securom, Securom, StarForce, VOB ProtectCD i VOB ProtectCD v5. Emulator napędów dostępny w Alcohol 120% obsługuje najbardziej popularne rodzaje obrazów płyt - BlindRead (BWD), BlindWrite V5/V6 (B5T i B6T), CloneCD (CCD), Cue-sheet (CUE), DiscJuggler (CDI), Media Descriptor (MDS, MDX), Instant CD/DVD (PDI), Nero (NRG) oraz oczywiście Standard ISO (ISO) i skompresowane ISO (SZ). Pobierz Alcohol 120% - darmowy plik instalacyjny wersji trial dostępny już teraz.

Zastosowań Alcohol 120% 2 jest wiele. W domu można tworzyć kopie zapasowe płyt aby nie martwić się, że oryginały zniszczą dzieci. W szkole czy bibliotece potrzebne są kopie filmów i takich programów jak encyklopedie na CD, które przy częstym używaniu mogą się szybko zniszczyć. Alcohol 120% pozwala przechowywać obrazy płyt na serwerze, co ułatwia dostęp do danych kilku osobom w firmie równocześnie. Każdy ma prawo stworzyć kopię legalnie zakupionego filmu, albumu muzycznego, gry czy oprogramowania, aby nigdy nie stracić dostępu do zawartości, za którą zapłacił.  Pamiętaj o poprawniej  pisowni angielskiego słowa Alcohol 120%, błędna pisownia (np. Alckohol 120% lub Alcochol 120%,) utrudnia odnalezienie w internecie oryginalnego oprogramowania. Przetestuj Alcohol 120% za free już teraz.

Licencja
Alcohol 120% nie jest freeware. Za darmo można wypróbować Alcohol 120% na licencji trial przez 30 dni od momentu instalacji.

Cena
Alcohol 120% full można kupić w cenie ok.40 euro (cena za sklepem oficjalnym producenta na "alcohol-soft.com" i nie zawiera VAT). Jest to koszt licencji dożywotniej. Polskim dystrybutorem Alcohol 120%  jest firma AnySoft.pl. W jej sklepie internetowym program kosztuje 276,94zł brutto. Warto zaznaczyć, że w obu przypadkach przedmiotem zakupu jest jedynie klucz licencyjny a nie wersja pudełkowa programu. Zanim kupisz, wypróbuj Alcohol 120% za darmo.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne kompatybilne z Alcohol 120%: Vista, XP, 2000, Server 2003, Windows 7. Alcohol 120% obsługuje Windows 7 w wersji 32- i 64-bitowej. Alcohol 120% posiada menu pl. Aby używać polskiej wersji Alcohol 120% osobne spolszczenie nie jest wymagane.

Darmowa wersja Alcohol 120% do pobrania już teraz – przetestuj najnowszą wersję. Oprócz Alcohol 120%, download najnowszych programów do wypalania płyt w dzale Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray i dziale emulatorów napędów  z pobierz.pl.

­Certyfikat___pl

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • True Burner

  True Burner to darmowy program przeznaczony do nagrywania wszelkiego rodzaju płyt CD, DVD oraz coraz bardziej popularnych Blu-ray. Jest to aplikacja, która może stanowić ciekawą alternatywę dla innych tego typu programów.

 • Nero Burning ROM

  Dostępny po polsku Nero Burning ROM to cieszący się olbrzymią popularnością pakiet do nagrywania płyt CD i DVD. Prezentowane tu wydanie numer 11.0.10500 ma także możliwość zapisu na Blu-ray.

 • Burn

  Buirn 2.5 to jeden z najlepszych programów do zapisywania płyt

 • CDBurnerXP

  CDBurnerXP to program do nagrywania płyt CD/DVD, który zyskuje coraz większe grono użytkowników na całym świecie. Program obsługuje większość najważniejszych standardów płyt.

 • cdrtools Frontend

  cdrtools Frontend to nakładka graficzna dla aplikacji Mode2CDMaker, VCDImager, cdrecord, mkisofs, readcd, cdda2wav.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Alcohol 120% 2

dodał: ~anonim , 22.09.2010

o lol po angielsku

dodał: ~EmXciO , 11.07.2010

OKK..

dodał: ~BUKO , 20.06.2010

gowno sie nie otwiera

dodał: ~m4c13k , 17.06.2010

Wszystko ok.

dodał: ~olsen , 21.03.2010

ok

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie