Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

3nity CD DVD BURNER 3.4

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: 3nitySoftwares
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.04.2015
Rozmiar: 2.7 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 244

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis 3nity CD DVD BURNER 3.4

3nity CD DVD Burner to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program służący do nagrywania płyt CD, DVD jak również BluRay. Jego dwie główne zalety to szybkość działania oraz bezproblemowa obsługa, która nie powinna sprawić problemów nawet najmniej doświadczonym użytkownikom. Prezentowane oprogramowanie doskonale radzi sobie zarówno z kopiowaniem, jak i nagrywaniem nośników w formatach CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD-R, DVD+RW, DVD-RW, DVD+R DL, DVD-R DL, DVD-RAM, HD-DVD-R, HD-DVD-R DL, BD-R, BD-RE, BD-R DL i BD-RE DL.

Warto dodać, że 3nity CD DVD Burner umożliwia także tworzenie dysków wielosesyjnych oraz wypalanie płyt Audio CD i Video DVD. Nie zabrakło tutaj także możliwości nagrywania płyt "w locie" oraz tworzenia obrazów płyt w najpopularniejszych na rynku formatach: BIN, ISO i CUE. Całość bez problemu współpracuje z nagrywarkami wszystkich znanych producentów tego typu sprzętu, które z naszym komputerem komunikują się za pośrednictwem interfejsów USB, IDE, FireWire oraz SCSI.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • LightScribe System Software

  Czym jest LightScribe System Software? To aplikacja wymagana do wszystkich nagrywarek mających możliwość zapisania etykiety na powierzchni płyty.

 • Burn

  Buirn 2.5 to jeden z najlepszych programów do zapisywania płyt

 • CyberLink PowerDVD

  PowerDVD to jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych z nastawieniem na tytułowy format DVD, który od wielu lat zdobywa kolejne rzesze wiernych użytkowników.

 • DVDFab Passkey Lite

  Bezpłatna wersja bardzo funkcjonalnej aplikacji przeznaczonej do usuwania zabezpieczeń z płyt DVD oraz Blu-ray. W wersji darmowej wiele funkcji zostało ograniczonych lub wyłączonych.

 • Nero Burning ROM

  Dostępny po polsku Nero Burning ROM to cieszący się olbrzymią popularnością pakiet do nagrywania płyt CD i DVD. Prezentowane tu wydanie numer 11.0.10500 ma także możliwość zapisu na Blu-ray.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 3nity CD DVD BURNER 3.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie