Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

3nity CD DVD BURNER 3.4

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: 3nitySoftwares
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.04.2015
Rozmiar: 2.7 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 259

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis 3nity CD DVD BURNER 3.4

3nity CD DVD Burner to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program służący do nagrywania płyt CD, DVD jak również BluRay. Jego dwie główne zalety to szybkość działania oraz bezproblemowa obsługa, która nie powinna sprawić problemów nawet najmniej doświadczonym użytkownikom. Prezentowane oprogramowanie doskonale radzi sobie zarówno z kopiowaniem, jak i nagrywaniem nośników w formatach CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD-R, DVD+RW, DVD-RW, DVD+R DL, DVD-R DL, DVD-RAM, HD-DVD-R, HD-DVD-R DL, BD-R, BD-RE, BD-R DL i BD-RE DL.

Warto dodać, że 3nity CD DVD Burner umożliwia także tworzenie dysków wielosesyjnych oraz wypalanie płyt Audio CD i Video DVD. Nie zabrakło tutaj także możliwości nagrywania płyt "w locie" oraz tworzenia obrazów płyt w najpopularniejszych na rynku formatach: BIN, ISO i CUE. Całość bez problemu współpracuje z nagrywarkami wszystkich znanych producentów tego typu sprzętu, które z naszym komputerem komunikują się za pośrednictwem interfejsów USB, IDE, FireWire oraz SCSI.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • LightScribe System Software

  Czym jest LightScribe System Software? To aplikacja wymagana do wszystkich nagrywarek mających możliwość zapisania etykiety na powierzchni płyty.

 • Free Easy CD DVD Burner

  Free Easy CD DVD Burner to zupełnie darmowa aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje, umożliwia wypalanie płyt CD, DVD, a także BluRay w szybki i łatwy sposób. Program oferuje pełne wsparcie dla CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, BluRay Disc, a także obsługuje dwuwarstwowe płyty DVD i wszystkie liczące się na rynku nagrywarki.

 • DVD Shrink

  DVDShrink to aplikacja przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych dysków DVD

 • AVS DVD Copy

  AVS DVD Copy to prosty i łatwy w obsłudze program do kopiowania płyt DVD.

 • DVDFab Passkey Lite

  Bezpłatna wersja bardzo funkcjonalnej aplikacji przeznaczonej do usuwania zabezpieczeń z płyt DVD oraz Blu-ray. W wersji darmowej wiele funkcji zostało ograniczonych lub wyłączonych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 3nity CD DVD BURNER 3.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD


Kategorie