Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WordToPDF 2.7

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Mario Noack
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.04.2010
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 626

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WordToPDF 2.7

Każdy, kto posiada komputer wie jak ważne są dokumenty w formacie PDF. Bezproblemowe otwieranie dokumentów PDF, ich wysoka kompresja w stosunku do pliku DOC oraz, oczywiście, ich popularność sprawiają, że coraz więcej osób potrzebuje nie tylko dobrego programu do odczytu PDF ale także do jego tworzenia. Jeśli kiedykolwiek musiałeś wysłać pocztą elektroniczną duży plik Word, chciałeś umieścić na swej stronie skompresowany dokument lub chcesz w ten sposób archiwizować swoje dane, musisz posiadać program do tworzenia PDF. Na tej stronie znajdziesz darmowy program, który pozwoli szybko konwertować pliki utworzone w MS Word na pliki PDF.

WordToPDF to program do konwertowania z Word na PDF. Dodatkowo, WordToPDF pozwala zapisanie plików wydruku PRN i PS jako dokumenty PDF. WordToPDF współpracuje z programami Word z pakietów Office 97, 2000, XP, 2003, 2007 i 2010. WordToPDF to PDF konwerter wyróżniający się szybkością. Niestety, WordToPDF 2.7 po polsku nie jest dostępny. Program można używać w wersji angielskiej lub niemieckiej. Mimo to, prosta obsługa sprawia, że brak w WordToPDF 2.7 wersji pl nie jest problem nie do przejścia. Każdy, kto wcześniej miał do czynienia z podobnymi programami szybko zorientuje się w obsłudze WordToPDF. Wypróbuj WordToPDF 2.7 za free już teraz klikając zielony przycisk pod tekstem.

WordToPDF Pro
Warto wspomnieć w kilku słowach o wersji rozszerzonej WordToPDF – wersji Pro. Jest to wersja przeznaczona dla odbiorców komercyjnych. WordToPDF 2.7 Pro pozwala konwertować pliki Excel i PowerPoint do PDF (XLS, PPS i PPT). Wersja Pro posiada opcję szybkiego wysyłania plików PDF e-mailem oraz obsługę z linii komend. WordToPDF Pro można kupić na stronie oficjalnej programu: "topdf.de" w cenie 15 euro za licencję na jedno stanowisko. Przy zakupie większej ilości kluczy rejestracyjnych cena korzystnie spada. Jeśli posiadasz już wcześniejszą, zarejestrowaną wersję  WordToPDF, aktualizacje możesz zakupić w cenie 10 euro za licencje na jedno stanowisko.

Oczywiście, WordToPDF Pro, tak jak WordToPDF 2.7 darmowy, to również program pozwalający jednym kliknięciem przekształcić dokumenty MS Word na PDF. Program przekształca pliki DOC i RTF z Word do PDF. Pliki PRN i PS, pliki wydruku, można szybko przekształcić w poręczny plik PDF. Pamiętaj o poprawnej pisowni nazwy programu WordToPDF. Pisownia rozdzielna lub zamieniająca słowo „to” na cyfrę 2 (Word to PDF, Word 2 PDF, Word2PDF) jest błędna. WordToPDF 2.7 do pobrania już teraz za darmo.

UWAGA!
Do poprawnego działania WordToPDF 2.7 konieczny jest download dodatku Ghostscript. Najnowszą wersję Ghostscrpt znajdziesz na stronie projektu: "ghostscript.com". Aby konwertować z Word na PDF jest również potrzebny MS Word, znajdziesz go w pakiecie MS Office w dziale Biuro.  W razie kłopotów z instalacją, autorzy przygotowali szczegółowy opis instalacji Ghostscript i sterowników drukarki. Jeśli masz problem z używaniem programu, wejdź na stronę WordToPDF 2.7: "topdf.de/DownloadGB.htm" i pobierz sterowniki do drukarki.

Licencja
WordToPDF 2.7 jest oferowany za darmo na licencji freeware z wyłączeniem zastosowań komercyjnych.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, na jakich działa WordToPDF 2.7: XP, Vista, 98, ME, NT 4.0, 2000. Oficjalnie potwierdzono kompatybilność WordToPDF 2.7 z Windows 7. Specjalna wersja WordToPDF 2.7 na Linux i Mac OS X nie została przygotowany. Nie zostało udostępnione dla WordToPDF 2.7 osobne spolszczenie.


Podobne Konwersja plików

 • Movavi Video Converter

  Proste w obsłudze i bardzo sprawne narzędzie przeznaczone do konwersji plików multimedialnych i podstawowej obróbki obrazu.

 • AVS Image Converter

  AVS Image Converter to aplikacja pomocna w konwersji plików graficznych. Program umożliwia precyzyjne określenie parametrów obrazu jaki chcemy uzyskać. Dzięki temu mamy możliwość wyboru formatu do jakiego ma odbyć się konwersja a także wymiarów pliku.

 • Any Audio Converter

  Any Audio Converter to bardzo prosty i zupełnie darmowy konwerter plików multimedialnych, który umożliwia konwertowanie pomiędzy wszystkimi, najpopularniejszymi formatami plików audio – MP3, WMA, WAVE, AAC, M4A oraz OGG.

 • DIKO

  DIKO 2.35 jest prostym w obsłudze programem do konwertowania filmów w formacie DivX/XVid do DVD/SVCD.

 • CDex 1.70 Beta 4

  Program CDex jest popularnym (ma już na swym koncie 38 milionów pobrań) narzędziem przeznaczonym do rippowania płyt audio CD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WordToPDF 2.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie