Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinAVI Video Converter 11.4.1

Kategoria: Konwersja plików
Producent: ZJMedie Digital Technology Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.07.2011
Rozmiar: 19,22 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 470

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis WinAVI Video Converter 11.4.1

WinAVI Video Converter to aplikacja pozwalająca na konwertowanie plików multimedialnych, która charakteryzuje się przede wszystkim ogromną liczbą obsługiwanych formatów, z których warto wymienić, m.in. AVI, MPEG1/2/4, VCD/SVCD/DVD, DivX, XVid, ASF, WMV, RM, QuickTime MOV czy choćby Flash SWF. W porównaniu do innych aplikacji tego typu, download WinAVI Video Converter, oprócz klasycznej konwersji, umożliwia również konwertowanie plików wideo do formatów DVD/VCD/SVCD, odznaczając się przy tym niezwykle szybkim przebiegiem całego procesu. Utworzone w ten sposób filmy DVD można dodatkowo uzupełnić o przejrzyste menu, a następnie wypalić na płytę.

Aplikacja korzysta z zaawansowanego silnika konwersji o nazwie ZJMedia's AV, który jest odpowiedzialny za ekspresową konwersją wybranych plików przy zachowaniu dobrej jakości obrazu. Program oferuje wsparcie dla przestrzennego dźwięku Dolby AC3 5.1 i umożliwia konwersję w HD. Jedną z największych zalet programu jest bardzo prosty interfejs, który pomimo braku polskiej wersji językowej, nie powinien nikomu sprawić żadnego problemu. Program jest kompatybilny z Windows 7 i dostępny zupełnie za darmo, dzięki wersji testowej programu.

Podobne Konwersja plików

 • Any Video Converter

  Any Video Converter 3.3 to znana i bardzo pozytywnie oceniana przez użytkowników aplikacja, służąca do wydajnej i szybkiej konwersji plików wideo pomiędzy różnymi formatami.

 • Avi2Dvd

  Avi2DVD jest programem pozwalającym na stworzenie nagrań w formacie DVD, SVCD oraz VCD z formatów AVI, OGM, MKV, a także WMV.

 • XMedia Recode

  Bezpłatne i bardzo proste w obsłudze narzędzie do konwertowania plików zapisanych w różnych formatach audio oraz wideo.

 • Any Video Converter

  Najnowsza wersja programu Any Video Converter - jednego z najlepszych darmowych programów używanych do konwersji plików video.

 • Auto Gordian

  Auto Gordian Knot 2.45 to oprogramowanie pozwalające na konwersję filmów w formacie DVD do MPEG-4. Prosta obsługa pozwala na szybką i łatwą pracę w programie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinAVI Video Converter 11.4.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie