Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ultra RM Converter 4.0.1127

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Aone Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 17.12.2008
Rozmiar: 7.86 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 22697

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Ultra RM Converter 4.0.1127

­Ultra RM Converter­ to doskonały i łatwy w użyciu program konwertujący pliki RealMedia (RM) i RMVB do innych popularnych formatów typu AVI czy Xvid.

Obsługiwane formaty wyjściowe to: AVI, DivX, Xvid, MPEG1, MPEG2, VCD, SVCD, DVD, MP4, 3GP i FLV. Ponieważ program posiada niezwykle efektywny dekoder RM/RMVB, aplikacja obsługuje niemal wszystkie pliki tych standardów, a dekompresja i konwertowanie są możliwe również gdy nie posiadamy zainstalowanego RealPlayera. To jednak nie koniec zalet Ultra RM Convertera - dzięki wbudowanemu kodekowi MPEG-2 program potrafi tworzyć również pliki DVD-Video (Video_TS i Audio_TS), jak również generować pliki *.iso lub *.bin. Aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze cały proces zmiany formatu kompresji sprowadza się do pojedynczego kliknięcia myszką.

Podobne Konwersja plików

 • CDex 1.70 Beta 4

  Program CDex jest popularnym (ma już na swym koncie 38 milionów pobrań) narzędziem przeznaczonym do rippowania płyt audio CD.

 • Real Video Editor 5.5 (Free RealMedia Editor/Realvideo)

  Real Video Editor 5.5.2.672 to program przeznaczony głównie do wykonywania konwersji plików wideo, posiada jednak mnóstwo innych funkcji. A jak sama nazwa wskazuje – służą one do edytowani filmików i kilpów.

 • Freemake Video Converter

  Freemake Video Converter to jeden z najlepszych, darmowych konwerterów plików multimedialnych, który łączy w sobie kilka programów i oferuje wsparcie dla ponad 200 różnych rozszerzeń plików wideo i audio.

 • DocToText

  SILVERCODERS DocToText to przydatny program służący do konwersji dokumentów zapisanych w formacie DOC, RTF, ODF oraz Open XML do zwykłego formatu tekstowego plain tekst.

 • Any Video Converter

  Najnowsza wersja programu Any Video Converter - jednego z najlepszych darmowych programów używanych do konwersji plików video.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ultra RM Converter 4.0.1127

dodał: ReaperS2000 , 12.11.2009

Jeśli można licencje do Ultra RM Converter 4.0.1127\npiszcie na gg: 564775

dodał: ~MONIKA , 09.09.2009

HEJ, MIALAM JUZ WIELE PROGRAMOW CO KONWERTUJA Z RMVB NA AVI ALE WSZYSTKIE KONWERTOWALY MI FILM W TAKI SPOSOB ŻE TEN SKONWERTOWANY TRWAL TYLKO ZE 45 MINUT A POWINIEN TRWAC NORMALNIE DZIES Z 1.5 GODZINY I TAK WSZYSTKIE FILMY KONWERTOWAŁ TYLKO DO POLOWY. JAK TEMU ZAPOBIEC?? CZY JEST CHOCIAZ JEDEN NORMALNY KONWERTER KTORY NIE SKRACA FILMÓW O POLOWE?? POMOCY :(

dodał: ~? , 14.02.2009

potrzebna mi licencja do ultra conventer nr. gg. 5326355

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie