Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ultra RM Converter 4.0.1127

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Aone Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 17.12.2008
Rozmiar: 7.86 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 22700

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Ultra RM Converter 4.0.1127

­Ultra RM Converter­ to doskonały i łatwy w użyciu program konwertujący pliki RealMedia (RM) i RMVB do innych popularnych formatów typu AVI czy Xvid.

Obsługiwane formaty wyjściowe to: AVI, DivX, Xvid, MPEG1, MPEG2, VCD, SVCD, DVD, MP4, 3GP i FLV. Ponieważ program posiada niezwykle efektywny dekoder RM/RMVB, aplikacja obsługuje niemal wszystkie pliki tych standardów, a dekompresja i konwertowanie są możliwe również gdy nie posiadamy zainstalowanego RealPlayera. To jednak nie koniec zalet Ultra RM Convertera - dzięki wbudowanemu kodekowi MPEG-2 program potrafi tworzyć również pliki DVD-Video (Video_TS i Audio_TS), jak również generować pliki *.iso lub *.bin. Aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze cały proces zmiany formatu kompresji sprowadza się do pojedynczego kliknięcia myszką.

Podobne Konwersja plików

 • 3nity Audio CD Extractor

  3nity Audio CD Extractor to niezwykle prosty w obsłudze program, który umożliwi nam zgranie na dysk twardy naszego komputera ścieżki dźwiękowej z płyty CD.

 • Auto Gordian

  Auto Gordian Knot 2.45 to oprogramowanie pozwalające na konwersję filmów w formacie DVD do MPEG-4. Prosta obsługa pozwala na szybką i łatwą pracę w programie.

 • Any Audio Converter

  Any Audio Converter to bardzo prosty i zupełnie darmowy konwerter plików multimedialnych, który umożliwia konwertowanie pomiędzy wszystkimi, najpopularniejszymi formatami plików audio – MP3, WMA, WAVE, AAC, M4A oraz OGG.

 • DIKO

  DIKO 2.35 jest prostym w obsłudze programem do konwertowania filmów w formacie DivX/XVid do DVD/SVCD.

 • Movavi Video Converter

  Proste w obsłudze i bardzo sprawne narzędzie przeznaczone do konwersji plików multimedialnych i podstawowej obróbki obrazu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ultra RM Converter 4.0.1127

dodał: ReaperS2000 , 12.11.2009

Jeśli można licencje do Ultra RM Converter 4.0.1127\npiszcie na gg: 564775

dodał: ~MONIKA , 09.09.2009

HEJ, MIALAM JUZ WIELE PROGRAMOW CO KONWERTUJA Z RMVB NA AVI ALE WSZYSTKIE KONWERTOWALY MI FILM W TAKI SPOSOB ŻE TEN SKONWERTOWANY TRWAL TYLKO ZE 45 MINUT A POWINIEN TRWAC NORMALNIE DZIES Z 1.5 GODZINY I TAK WSZYSTKIE FILMY KONWERTOWAŁ TYLKO DO POLOWY. JAK TEMU ZAPOBIEC?? CZY JEST CHOCIAZ JEDEN NORMALNY KONWERTER KTORY NIE SKRACA FILMÓW O POLOWE?? POMOCY :(

dodał: ~? , 14.02.2009

potrzebna mi licencja do ultra conventer nr. gg. 5326355

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie