Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Real Video Editor 5.5 (Free RealMedia Editor/Realvideo)

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Real Video
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.02.2011
Rozmiar: 120 KB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7723

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Real Video Editor 5.5 (Free RealMedia Editor/Realvideo)

Real Video Editor 5.5.2.672 to program przeznaczony głównie do wykonywania konwersji plików wideo, posiada jednak mnóstwo innych funkcji. A jak sama nazwa wskazuje – służą one do  edytowani filmików i kilpów. Jeśli chodzi o konwertowanie, to mamy tutaj wsparcie dla wszystkich popularnych formatów plików, jak .avi, wmv, .mov, .mppeg, .asf, .avi, .rm, .rmvb oraz płyt VCD, SVCD. Nie jest to program darmowy, można jednak pobrać RealMedia w wersji testowej, która pozwoli nam na używanie go przez określony czas. Potem możemy zdecydować, czy warto nabyć ten program.

Real Video Editor 5 posługuje się zaawansowana technologią w celu konwersji pliku na żądany format bez żadnych pogorszeń dotyczących jego jakości. Dlatego też możemy spokojnie konwertować każdy rodzaj pliku i mieć pewność, że w nowym formacie będzie on dokładnie taki sam, jak w oryginale. Real Video Editor pozwala także na edycję konwertowanego pliku, pozwalając ustalić jego rozdzielczość,  ucinać fragmenty nagrania, łączyć klipy ze sobą i inne. Nie ma jednak wydania aplikacji po polsku. Dlatego też polecamy aplikację tą wszystkim użytkownikom znającym angielski w stopniu co najmniej średnim. Ewentualnie można kupić wersję anglojęzyczną i rozejrzeć się, czy nie ma gdzieś spolszczenia do programu.

Pełne wydanie Real Video Editor 5.5 można nabyć na stronie producenta. Nim jednak zdecydujemy się wydać pieniądze, warto przetestować aplikację. Jest to możliwe dzięki dostępnej na tej właśnie stronie wersji testowej. Zapraszamy do bezpłatnego jej pobrania. Wystarczy kliknąć link poniżej, aby rozpoczęło się ściąganie.

Podobne Konwersja plików

 • Freemake Video Converter

  Freemake Video Converter to jeden z najlepszych, darmowych konwerterów plików multimedialnych, który łączy w sobie kilka programów i oferuje wsparcie dla ponad 200 różnych rozszerzeń plików wideo i audio.

 • Any Video Converter

  Najnowsza wersja programu Any Video Converter - jednego z najlepszych darmowych programów używanych do konwersji plików video.

 • 3nity Audio CD Extractor

  3nity Audio CD Extractor to niezwykle prosty w obsłudze program, który umożliwi nam zgranie na dysk twardy naszego komputera ścieżki dźwiękowej z płyty CD.

 • Hamster Free Video Converter

  Hamster Free Video Converter 2.0.0.24 to świetne narzędzie dla każdego, kto tylko ma potrzebę dokonania konwersji pliku wideo. Jest to aplikacja prosta i wygodna w obsłudze, zaś lista wspieranych formatów spora – znajdziemy tu ponad czterdzieści pozycji

 • ALLConverter PRO

  ALLConverter PRO to aplikacja, którą zainteresują się posiadacze sprzętu przenośnego, jak na przykład iPhone, konsolka PSP, nawigacje GPS czy też zwykłe telefony komórkowe.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Real Video Editor 5.5 (Free RealMedia Editor/Realvideo)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie