Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Real Video Editor 5.5 (Free RealMedia Editor/Realvideo)

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Real Video
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.02.2011
Rozmiar: 120 KB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7723

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Real Video Editor 5.5 (Free RealMedia Editor/Realvideo)

Real Video Editor 5.5.2.672 to program przeznaczony głównie do wykonywania konwersji plików wideo, posiada jednak mnóstwo innych funkcji. A jak sama nazwa wskazuje – służą one do  edytowani filmików i kilpów. Jeśli chodzi o konwertowanie, to mamy tutaj wsparcie dla wszystkich popularnych formatów plików, jak .avi, wmv, .mov, .mppeg, .asf, .avi, .rm, .rmvb oraz płyt VCD, SVCD. Nie jest to program darmowy, można jednak pobrać RealMedia w wersji testowej, która pozwoli nam na używanie go przez określony czas. Potem możemy zdecydować, czy warto nabyć ten program.

Real Video Editor 5 posługuje się zaawansowana technologią w celu konwersji pliku na żądany format bez żadnych pogorszeń dotyczących jego jakości. Dlatego też możemy spokojnie konwertować każdy rodzaj pliku i mieć pewność, że w nowym formacie będzie on dokładnie taki sam, jak w oryginale. Real Video Editor pozwala także na edycję konwertowanego pliku, pozwalając ustalić jego rozdzielczość,  ucinać fragmenty nagrania, łączyć klipy ze sobą i inne. Nie ma jednak wydania aplikacji po polsku. Dlatego też polecamy aplikację tą wszystkim użytkownikom znającym angielski w stopniu co najmniej średnim. Ewentualnie można kupić wersję anglojęzyczną i rozejrzeć się, czy nie ma gdzieś spolszczenia do programu.

Pełne wydanie Real Video Editor 5.5 można nabyć na stronie producenta. Nim jednak zdecydujemy się wydać pieniądze, warto przetestować aplikację. Jest to możliwe dzięki dostępnej na tej właśnie stronie wersji testowej. Zapraszamy do bezpłatnego jej pobrania. Wystarczy kliknąć link poniżej, aby rozpoczęło się ściąganie.

Podobne Konwersja plików

 • Freemake Video Converter

  Freemake Video Converter to jeden z najlepszych, darmowych konwerterów plików multimedialnych, który łączy w sobie kilka programów i oferuje wsparcie dla ponad 200 różnych rozszerzeń plików wideo i audio.

 • AVS Image Converter

  AVS Image Converter to aplikacja pomocna w konwersji plików graficznych. Program umożliwia precyzyjne określenie parametrów obrazu jaki chcemy uzyskać. Dzięki temu mamy możliwość wyboru formatu do jakiego ma odbyć się konwersja a także wymiarów pliku.

 • EZ CD Audio Converter

  EZ CD Audio Converter to prosty w obsłudze program pozwalający zgrywać ścieżki dźwiękowe z płyt Audio CD i zapisywać je w wybranym formacie cyfrowym.

 • WinAVI Video Converter

  WinAVI Video Converter to aplikacja pozwalająca na konwertowanie plików multimedialnych, która charakteryzuje się przede wszystkim ogromną liczbą obsługiwanych formatów.

 • Easy CD-DA Extractor

  Easy CD-DA Extractor to wielozadaniowy program do przetwarzania rożnych formatów multimedialnych. Easy CD-DA Extractor pozwala rippować płyty CD, konwertować pliki audio z jednego formatu na drugi, edytować metadane plików oraz wypalać płyty audio CD, CD z danymi i płyty DVD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Real Video Editor 5.5 (Free RealMedia Editor/Realvideo)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie