Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobile AMR Converter

[TYLKO OPIS]
Kategoria: Konwersja plików
Producent: Sony Ericsson
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 26.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis Mobile AMR Converter

AMR Converter to bardzo użyteczny program dla każdego posiadacza telefonu komórkowego. Jeśli chcesz go posiadać, nic bardziej prostszego -  download Mobile AMR Converter jest możliwy w każdej chwili i nie kosztuje Cię ani grosza. Do czego może Ci się on przydać?

Zacznijmy od tego, że zgodnie z nazwą AMR Konwerter przeznaczony jest do konwersji plików ARM. To format zapisu plików audio, który cechuje się wysoka kompresją i prócz komórek obsługują go popularne odtwarzacze multimedialne – Real Player, Quick Time, All Player i inne. Jak więc widać format AMR jest coraz bardziej popularny i z pewnością stanie się duża konkurencją dla innych. Dzięki AMR Converter możesz dokonywać konwersji plików. Ten program to konwerter amr na mp3.

Jeśli więc chcesz mieć w swojej komórce dużo muzyki, pobierz Mobile AMR Converter pobierz. Program jest bardzo łatwy w obsłudze i posiada przyjazny dla użytkownika interfejs. Pliki amr możesz konwertować do formatu wav i mp3. Oczywiście dzięki temu programowi dokonasz również zmiany pliku amr na mp3 i amr do wav.

Niestety, nie ma wersji Mobile AMR Converter po polsku. Jednak interfejs jest na tyle prosty w obsłudze, że zrozumie go każdy i nie potrzeba do tego wersji Mobile AMR Converter pl.  Niestety, nie ma możliwości eksportu plików avi jako amr, choć format ten jest używany także w mms-ach. Warto zauważyć, że każdy telefon nowej generacji posiada odtwarzacz amr, a ponieważ format ten ma świetną jakość i zajmuje miej miejsca niż inne, możesz dzięki niemu posiadać naprawdę sporą kolekcję muzyczną na swoim telefonie.

Czy amr wyprze mp3? Cóż, nieco za wcześnie, by to stwierdzić. Jednak patrząc na liczbę nowych programów, które mają standardowo odtwarzanie amr, można śmiało stwierdzić, ze będzie to jeden z najczęściej używanych formatów w najbliższych latach na świecie.  Przygotuj się więc na to i pobierz ten darmowy konwerter. Pliki amr możesz używać zarówno na komputerze, jak i w komórce, więc korzyść podwójna.

Na naszych stronach znajdziesz również inne programy do konwersji różnego rodzaju plików audio.  Jeśli szukasz więc możliwości innego rodzaju konwersji, zajrzyj tam, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Podobne Konwersja plików

 • Avi2Dvd

  Avi2DVD jest programem pozwalającym na stworzenie nagrań w formacie DVD, SVCD oraz VCD z formatów AVI, OGM, MKV, a także WMV.

 • Any Video Converter

  Najnowsza wersja programu Any Video Converter - jednego z najlepszych darmowych programów używanych do konwersji plików video.

 • XMedia Recode

  Bezpłatne i bardzo proste w obsłudze narzędzie do konwertowania plików zapisanych w różnych formatach audio oraz wideo.

 • MKV to AVI Converter

  Szukasz programu przetwarzającego formaty plików z MKV na AVI? Dobrze trafiłeś. MKV to skrót od Matroska Video i jest formatem audio lub wideo opartym na otwartych standardach.

 • DIKO

  DIKO 2.35 jest prostym w obsłudze programem do konwertowania filmów w formacie DivX/XVid do DVD/SVCD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobile AMR ConverterAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie