Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MKV to AVI Converter 3.21

Kategoria: Konwersja plików
Producent: DigitByte Studio
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 26.02.2010
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 6441

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis MKV to AVI Converter 3.21

Szukasz programu przetwarzającego formaty plików z MKV na AVI? Dobrze trafiłeś. MKV to skrót od Matroska Video i jest formatem audio lub wideo opartym na otwartych standardach. Program MKV to AVI Converter potrafi konwertować pliki MKV do następujących formatów: AVI, DIVX i XVID. MKV to AVI Converter pozwala także edytować i odtwarzać pliki MKV. Z jego pomocą można zmienić rozmiar obrazu, szybkość odtwarzania klatek na sekundę, kodeki wideo i audio. Wypróbuj MKV to AVI Converter – pobierz za darmo.

MKV to AVI Converter 3.21 pozwala: kodować AVI przy użyciu DIVX i XVID, Windows Media Audio i Video Codec oraz DV Video Encoder; dzielić pliki MKV na mniejsze części; zmieniać kształt obrazu; zmieniać rozmiar pliku poprzez modyfikację parametrów bitrate; konwertować inne formaty wideo (MPEG, MPG, ASF, WMV, VCD, SVCD, DAT, etc.) do  formatu AVI; odtwarzanie plików MKV, OGM, MP4, FLV i inne (zależnie od zainstalowanego kodeka). Dobrą wiadomością jest to, że MKV to AVI Converter działa po polsku

Licencja
MKV to AVI Converter nie jest freeware. Oferowany przez firmę DigitByte Studio MKV na AVI konwerter można jedynie wypróbować za darmo a po wygaśnięciu licencji zakupić klucz rejestracyjny.

Cena
Aby cieszyć się wszystkimi funkcjami programu na stałe i konwertować MKV na AVI należy zainwestować 29.99 USD w zakup pełnej licencji. Zanim kupisz, sprawdź - MKV to AVI Converter download trial za darmo.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne z jakimi kompatybilny jest MKV to AVI Converter: XP, Vista,  98, Me, NT, 2000, 2003. Producent nie podaje oficjalnych informacji na temat kompatybilności MKV to AVI Converter i Windows 7. Nie przygotowano także wersji MKV to AVI Converter na Linux, i Mac. MKV to AVI Converter posiada menu pl.

Dodatkowo należy się upewnić, że na komputerze zainstalowane są: DirectX 9.0 lub nowszy, kodeki formatu Matroska. Najnowszy zestaw kodeków (np. K-Lite Codec Pack 5.6.1 FULL) znajdziesz w dziale Kodeki.

Wypróbuj MKV to AVI Converter za free. Oprócz MKV to AVI Converter ściągniesz za darmo najnowsze programy multimedialne – odtwarzacze, kodeki i konwertery z działu Multimedia.

Podobne Konwersja plików

 • AudioCommander

  AudioCommander to aplikacja do szybkiej konwersji plików audio. Program posiada narzędzia pozwalające na standardowe ustawienie jakości pliku wyjściowego, częstotliwości, kanałów, jak również na zmianę kompresji w obsługiwanych formatach (np. z 320 kbps MP3 do 128 kbps MP3).

 • Easy CD-DA Extractor

  Easy CD-DA Extractor to wielozadaniowy program do przetwarzania rożnych formatów multimedialnych. Easy CD-DA Extractor pozwala rippować płyty CD, konwertować pliki audio z jednego formatu na drugi, edytować metadane plików oraz wypalać płyty audio CD, CD z danymi i płyty DVD.

 • AVS Image Converter

  AVS Image Converter to aplikacja pomocna w konwersji plików graficznych. Program umożliwia precyzyjne określenie parametrów obrazu jaki chcemy uzyskać. Dzięki temu mamy możliwość wyboru formatu do jakiego ma odbyć się konwersja a także wymiarów pliku.

 • Avi2Dvd

  Avi2DVD jest programem pozwalającym na stworzenie nagrań w formacie DVD, SVCD oraz VCD z formatów AVI, OGM, MKV, a także WMV.

 • #1 Video Converter 5

  #1 Video Converter 5 jest aplikacją przeznaczoną dla każdego użytkownika, który tylko potrzebuje dokonać konwersji pliku wideo. Program ten posiada wsparcie dla wszystkich popularnych formatów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MKV to AVI Converter 3.21Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie