Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MediaCoder PSP

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Stanley Huang
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.10.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 754

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MediaCoder PSP

MediaCoder PSP to aplikacja, która powinna zainteresować wszystkich posiadaczy konsolki PlayStation Portable. Dzięki niej można w łatwy sposób przekonwertować dowolny klip wideo na format obsługiwany przez PSP. A ponieważ MediaCoder PSP jest za darmo, każdy użytkownik może go mieć w tej właśnie chwili – wystarczy kliknąć tylko nad link pod tym opisem.

Marka MediaCoder znana jest doskonale wśród osób konwertujących filmy. Wyszły edycje aplikacji na iPhone czy iPad. Pełen tytuł programu prezentowanego na stronie to właściwie MediaCoder PSP edition. Obsługuje on wszystkie popularne formaty, jak avi czy mpeg, a z audio mp3, wmv, wav i inne. Dodatkową zaletą aplikacji jest fakt, że daje ona możliwość ripowania dysków audio i wideo, a przed konwersją ustalić parametry wyjściowe, jak na przykład rozdzielczość.

Download MediaCoder PSP pozwoli każdemu posiadaczowi konsoli na oglądanie na niej filmów cyz też słuchanie muzyki. Można więc rzecz, że program zmienia konsolkę w przenośne centrum multimedialne. Możemy konwertować wszystko – od długich filmów po krótki filmiki. Wśród użytkowników tej aplikacji rzadko spotyka się negatywne opinie, więc tym bardziej warto polecić program.

Aby skonwertować film wraz z polskimi napisami, należy najpierw wprowadzić je za pomocą odtwarzacza – na przykład All Playera. Dzięki temu zyskamy na PSP filmik z podpisami. To chyba wszystko, czego można spodziewać się po tego typu aplikacji. Posiadacze PlayStation Portable powinni więc zaopatrzyć się w ten program – na pewno nie będą tego żałować!

Podobne Konwersja plików

 • Any Video Converter

  Najnowsza wersja programu Any Video Converter - jednego z najlepszych darmowych programów używanych do konwersji plików video.

 • FormatFactory

  Bardzo funkcjonalne i w pełni darmowe narzędzie, którego głównym zadaniem jest konwertowanie plików audio i wideo pomiędzy praktycznie wszystkimi, najpopularniejszymi formatami.

 • MKV to AVI Converter

  Szukasz programu przetwarzającego formaty plików z MKV na AVI? Dobrze trafiłeś. MKV to skrót od Matroska Video i jest formatem audio lub wideo opartym na otwartych standardach.

 • AoA DVD Creator

  AoA DVD Creator to prosty program służący do konwertowania plików video do formatu DVD - tak, aby można było je odtwarzać w stacjonarnym odtwarzaczu DVD.

 • Any Video Converter

  Any Video Converter 3.3 to znana i bardzo pozytywnie oceniana przez użytkowników aplikacja, służąca do wydajnej i szybkiej konwersji plików wideo pomiędzy różnymi formatami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MediaCoder PSPAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie