Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MediaCoder PSP

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Stanley Huang
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.10.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 754

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MediaCoder PSP

MediaCoder PSP to aplikacja, która powinna zainteresować wszystkich posiadaczy konsolki PlayStation Portable. Dzięki niej można w łatwy sposób przekonwertować dowolny klip wideo na format obsługiwany przez PSP. A ponieważ MediaCoder PSP jest za darmo, każdy użytkownik może go mieć w tej właśnie chwili – wystarczy kliknąć tylko nad link pod tym opisem.

Marka MediaCoder znana jest doskonale wśród osób konwertujących filmy. Wyszły edycje aplikacji na iPhone czy iPad. Pełen tytuł programu prezentowanego na stronie to właściwie MediaCoder PSP edition. Obsługuje on wszystkie popularne formaty, jak avi czy mpeg, a z audio mp3, wmv, wav i inne. Dodatkową zaletą aplikacji jest fakt, że daje ona możliwość ripowania dysków audio i wideo, a przed konwersją ustalić parametry wyjściowe, jak na przykład rozdzielczość.

Download MediaCoder PSP pozwoli każdemu posiadaczowi konsoli na oglądanie na niej filmów cyz też słuchanie muzyki. Można więc rzecz, że program zmienia konsolkę w przenośne centrum multimedialne. Możemy konwertować wszystko – od długich filmów po krótki filmiki. Wśród użytkowników tej aplikacji rzadko spotyka się negatywne opinie, więc tym bardziej warto polecić program.

Aby skonwertować film wraz z polskimi napisami, należy najpierw wprowadzić je za pomocą odtwarzacza – na przykład All Playera. Dzięki temu zyskamy na PSP filmik z podpisami. To chyba wszystko, czego można spodziewać się po tego typu aplikacji. Posiadacze PlayStation Portable powinni więc zaopatrzyć się w ten program – na pewno nie będą tego żałować!

Podobne Konwersja plików

 • #1 Video Converter 5

  #1 Video Converter 5 jest aplikacją przeznaczoną dla każdego użytkownika, który tylko potrzebuje dokonać konwersji pliku wideo. Program ten posiada wsparcie dla wszystkich popularnych formatów.

 • ConvertXtoDVD

  ConvertXtoDVD to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca konwertowanie plików multimedialnych do formatu DVD, która charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dobrą jakością konwersji oraz polskim interfejsem.

 • AVS Image Converter

  AVS Image Converter to aplikacja pomocna w konwersji plików graficznych. Program umożliwia precyzyjne określenie parametrów obrazu jaki chcemy uzyskać. Dzięki temu mamy możliwość wyboru formatu do jakiego ma odbyć się konwersja a także wymiarów pliku.

 • WinAVI Video Converter

  WinAVI Video Converter to aplikacja pozwalająca na konwertowanie plików multimedialnych, która charakteryzuje się przede wszystkim ogromną liczbą obsługiwanych formatów.

 • AudioCommander

  AudioCommander to aplikacja do szybkiej konwersji plików audio. Program posiada narzędzia pozwalające na standardowe ustawienie jakości pliku wyjściowego, częstotliwości, kanałów, jak również na zmianę kompresji w obsługiwanych formatach (np. z 320 kbps MP3 do 128 kbps MP3).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MediaCoder PSPAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie