Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Magic DVD Ripper 5.4.1

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Magic DVD Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 25.03.2009
Rozmiar: 3,14 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1032

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Magic DVD Ripper 5.4.1

Magic DVD Ripper jest potężnym, a zarazem łatwym w użyciu programem do tworzenia kopii zapasowej nośnika DVD. Ta rozbudowana aplikacja może zapisać na dysku twardym nawet pliki z dysków posiadających zabezpieczenia przed ich kopiowaniem. Program posiada 4 opcjonalne tryby działania: kopiowanie całego DVD w pełnych rozmiarach, kopiowanie tylko głównego filmu, konwersje z DVD-9 na DVD-5, oraz kopiowanie tylko poszczególnych plików. Magic DVD Ripper potrafi również przekonwertować DVD do formatu VCD, SVCD i AVI(DivX).

Pobierz Magic DVD Ripper aby cieszyć się swoimi aplikacjami bez używania odtwarzacza płyt DVD lub nagrać je na czysty nośnik używając w tym celu oprogramowania do nagrywania płyt. Poprzez optymalizacje dla Intel CPU, aplikacja posiada rewelacyjną szybkość i bardzo dobrą jakość przetworzonego pliku.

Program Magic DVD Ripper automatycznie wykrywa DVD ROM i wybiera odpowiednie ustawienia dla początkującego użytkownika, więc możesz rozpocząć przygodę z Magic DVD Ripper od zaledwie jednego kliknięcia. Jest to opcja dobra dla tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w dziedzinie konwersji wideo.

Program posiada również wiele zaawansowanych ustawień, które doświadczony użytkownik może zmieniać, przystosowując je do swoich potrzeb. Magic DVD Ripper można pobrać w dziale download naszego portalu.

Podobne Konwersja plików

 • EZ CD Audio Converter

  EZ CD Audio Converter to prosty w obsłudze program pozwalający zgrywać ścieżki dźwiękowe z płyt Audio CD i zapisywać je w wybranym formacie cyfrowym.

 • Movavi Video Converter

  Proste w obsłudze i bardzo sprawne narzędzie przeznaczone do konwersji plików multimedialnych i podstawowej obróbki obrazu.

 • Auto Gordian

  Auto Gordian Knot 2.45 to oprogramowanie pozwalające na konwersję filmów w formacie DVD do MPEG-4. Prosta obsługa pozwala na szybką i łatwą pracę w programie.

 • MKV to AVI Converter

  Szukasz programu przetwarzającego formaty plików z MKV na AVI? Dobrze trafiłeś. MKV to skrót od Matroska Video i jest formatem audio lub wideo opartym na otwartych standardach.

 • Hamster Free Video Converter

  Hamster Free Video Converter 2.0.0.24 to świetne narzędzie dla każdego, kto tylko ma potrzebę dokonania konwersji pliku wideo. Jest to aplikacja prosta i wygodna w obsłudze, zaś lista wspieranych formatów spora – znajdziemy tu ponad czterdzieści pozycji


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Magic DVD Ripper 5.4.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie