Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hamster Free Video Converter 2.0.0.24

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Hamster Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.12.2010
Rozmiar: 401 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 483

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Hamster Free Video Converter 2.0.0.24

Hamster Free Video Converter to 2.0.0.24 świetne narzędzie dla każdego, kto tylko ma potrzebę dokonania konwersji pliku wideo. Jest to aplikacja prosta i wygodna w obsłudze, zaś lista wspieranych formatów spora – znajdziemy tu ponad czterdzieści pozycji. Jako że Hamster Free Video Converter jest za darmo, każdy może samemu przekonać się o jego właściwościach, pobierając z naszej strony. A czy warto? Zdecydowanie tak.

Zacznijmy od tego, że Hamster Free Video Converter jest po polsku, dlatego też nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą. Możemy obsługiwać pliki w formatach AVI, WMV, DIVX, XVID, VOB, MPEG, MPEG4, MKV, 3GP, 3G2, H261, H26, FLC, FLV, MTS, RMVB i mniej popularnych. Dzięki temu programowi dokonamy ich szybkiej i bezstratnej kompresji na pliki kompatybilne z urządzeniami przenośnymi – jak iPad, iPhone, iPod, DVD, PSP, konsole Xbox i PSP, a nawet Nokię. Dodatkowo podczas konwersji otrzymujemy na bieżąco podgląd filmu, co pozwoli ocenić efekt finalny. Trzeba też zauważyć, że program sam w sobie jest odtwarzaczem multimediów.

Opinie na temat aplikacji są różne. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że program doskonale spełnia swoje zadanie, inni są przeciwnego zdania. Aplikacje można pobrać poprzez kliknięcie w poniższy link. Nie jest to jednak od razu plik z programem, a menadżer, dzięki któremu program zostanie pobrany on-line. Oczywiście nie płacimy za to ani grosza. A jak wygląda Hamster Free Video Converter 2.0.0.24 w użyciu – pokazują to prezentowane w galerii przy opisie screeny.

Podobne Konwersja plików

 • Any Video Converter

  Any Video Converter 3.3 to znana i bardzo pozytywnie oceniana przez użytkowników aplikacja, służąca do wydajnej i szybkiej konwersji plików wideo pomiędzy różnymi formatami.

 • FormatFactory

  Bardzo funkcjonalne i w pełni darmowe narzędzie, którego głównym zadaniem jest konwertowanie plików audio i wideo pomiędzy praktycznie wszystkimi, najpopularniejszymi formatami.

 • Free MP3 Ringtone Maker

  Free MP3 Ringtone Maker to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja pozwalająca tworzyć dzwonki do telefonu z ulubionych utworów zapisanych w formacie MP3.

 • CDex 1.70 Beta 4

  Program CDex jest popularnym (ma już na swym koncie 38 milionów pobrań) narzędziem przeznaczonym do rippowania płyt audio CD.

 • Freemake Audio Converter

  Darmowe i proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do przerabiania plików audio pomiędzy najpopularniejszymi formatami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Hamster Free Video Converter 2.0.0.24Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie