Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Freemake Video Converter 3.0

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Ellora Assets Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.05.2011
Data modyfikacji: 05.03.2012
Rozmiar: 0,96 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 544

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Freemake Video Converter 3.0

Freemake Video Converter to jeden z najlepszych, zupełnie darmowych konwerterów plików multimedialnych, który nie zawiera żadnych reklam i umożliwia bardzo szybką konwersję wskazanych plików. Aplikacja obsługuje ponad dwieście różnych formatów wejściowych, z których warto wymienić choćby następujące: AVI, MP4, MKV, WMV, MPG, 3GP, 3G2, SWF, FLV, TOD, AVCHD, MOV, DV, RM, QT, TS, MTS i wiele innych, które mogą być w łatwy sposób przekonwertowane na najpopularniejsze formaty wideo czy audio, takie jak AVI, WMV, MP4, MKV, FLV, SWF, 3GP, MP3. Wbrew pozorom, program nie tylko radzi sobie z plikami wideo, ale również umożliwia konwersję plików dźwiękowych, a także obrazów. Download Freemake Video Converter pozwala także na bezpośrednie konwertowanie plików do formatów, wspieranych przez najpopularniejsze, przenośne urządzenia, np. iPod, iPad, iPhone, PSP, itp. dzięki czemu użytkownik może zaoszczędzić sporo czasu i od razu uruchomić skonwertowany plik na swoim mobilnym urządzeniu.

Freemake Video Converter to prawdziwy kombajn multimedialny, który umożliwia również konwertowanie plików multimedialnych z ponad 40 różnych stron internetowych, np. YouTube, Dailymotion czy Facebook. Oprócz tego umożliwia on także wysyłanie wybranych plików mp3 czy obrazów na tego typu strony, w szybki i łatwy sposób. Program oferuje masę opcji, pozwalających na edycję wybranych plików multimedialnych, m.in. poprzez ich dzielenie, łączenie czy zmianę rozdzielczości. Jedną z nielicznych wad tego programu jest brak wersji Freemake Video Converter pl, ale na szczęście program jest na tyle prosty, że nikt nie powinien mieć żadnych problemów z jego obsługą. 

Podobne Konwersja plików

 • #1 Video Converter 5

  #1 Video Converter 5 jest aplikacją przeznaczoną dla każdego użytkownika, który tylko potrzebuje dokonać konwersji pliku wideo. Program ten posiada wsparcie dla wszystkich popularnych formatów.

 • DocToText

  SILVERCODERS DocToText to przydatny program służący do konwersji dokumentów zapisanych w formacie DOC, RTF, ODF oraz Open XML do zwykłego formatu tekstowego plain tekst.

 • FormatFactory

  Bardzo funkcjonalne i w pełni darmowe narzędzie, którego głównym zadaniem jest konwertowanie plików audio i wideo pomiędzy praktycznie wszystkimi, najpopularniejszymi formatami.

 • Any Video Converter

  Najnowsza wersja programu Any Video Converter - jednego z najlepszych darmowych programów używanych do konwersji plików video.

 • Movavi Video Converter

  Proste w obsłudze i bardzo sprawne narzędzie przeznaczone do konwersji plików multimedialnych i podstawowej obróbki obrazu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Freemake Video Converter 3.0

dodał: ~~|:) , 18.10.2012

Jest BEZWZGLĘDNIE najlepszy!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie