Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Freemake Audio Converter 1.1

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Ellora Assets Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2013
Rozmiar: 1.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 78

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Freemake Audio Converter 1.1

W dzisiejszych czasach muzyka zapisywana jest w wielu formatach. Najpopularniejsze z nich to mp3, aac i wav. Niemniej jednak na rynku są urządzenia, które kompatybilne są z innymi, nieco mniej popularniejszymi formatami.

To przede wszystkim dla ich posiadaczy stworzono tzw. konwertery. Jednym z najpopularniejszych programów w tej kategorii bez wątpienia jest darmowy Freemake Audi Converter. Narzędzie to daje użytkownikowi ogromne możliwości zmiany formatu plików audio. Ogromną zaletą aplikacji jest niezwykle prosty w obsłudze interfejs, który przypadnie do gustu zarówno tym nieco mniej doświadczonym użytkownikom, jak i profesjonalistom. Funkcjonalność Freemake Audio Converter'a sprowadza się głównie do zmiany formatu plików audio na tak, który najbardziej nam odpowiada.

Poniżej możecie znaleźć obsługiwane formaty:
mp3, aac, ogg, wma, wav, flac, m4a, amr, au, aif, aiff, aifc, ac3, adts, alaw, apc, ape, caf, dts, gsd, dsm, mka, mlp, mmf, m4r, mp1, mp2, mpeg3, mpc, mp+, m2a, nut, oma, qcp, ra, rmj, shn, tta, voc, w64, wv, xa.

Co więcej, producent nie zapomniał także o obsłudze plików wideo. W tym przypadku konwersji możemy dokonać pomiędzy formatami:
avi, mp4, wmv, mkv, dvd, mpg, 3gp, flv, swf, tod, mts, mov, m4v, rm, qt, ts, amv, avs, bik, bnk, cavs, cdg, dpg, dv1394, dxa, ea, ffm, film, film_cpk, flc, flh, fli, flm, flt, flx, gxf, h261, h263, h264, mj2, mjpg, mkm, mtv, mxf, nc, nut, nuv, ogm, ogv, pva, r3d, rms, rmx, rpl, rtsp, sdp, smk, thp, vc1, vfw, vro

Freemake Audio Converter doskonale sprawdzi się wśród ludzi posiadających przenośne urządzenia do odtwarzania multimediów takich marek, jak: Apple, iRiver, Archos, GoGear czy Zune.

Na koniec warto dodać, że konwersja to nie jedyna funkcjonalność prezentowanego programu. Aplikacja może również łączyć ze sobą wiele plików audio w jeden. Nie zabraknie także funkcji zgrywania ścieżki dźwiękowej z filmów na płytach DVD oraz nagranych w formatach AVI, MP4, H.264, DivX, MOV, 3GP czy MPEG.

Podobne Konwersja plików

 • Hamster Free Video Converter

  Hamster Free Video Converter 2.0.0.24 to świetne narzędzie dla każdego, kto tylko ma potrzebę dokonania konwersji pliku wideo. Jest to aplikacja prosta i wygodna w obsłudze, zaś lista wspieranych formatów spora – znajdziemy tu ponad czterdzieści pozycji

 • ConvertXtoDVD

  ConvertXtoDVD to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca konwertowanie plików multimedialnych do formatu DVD, która charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dobrą jakością konwersji oraz polskim interfejsem.

 • Any Audio Converter

  Any Audio Converter to bardzo prosty i zupełnie darmowy konwerter plików multimedialnych, który umożliwia konwertowanie pomiędzy wszystkimi, najpopularniejszymi formatami plików audio – MP3, WMA, WAVE, AAC, M4A oraz OGG.

 • MKV to AVI Converter

  Szukasz programu przetwarzającego formaty plików z MKV na AVI? Dobrze trafiłeś. MKV to skrót od Matroska Video i jest formatem audio lub wideo opartym na otwartych standardach.

 • ALLConverter PRO

  ALLConverter PRO to aplikacja, którą zainteresują się posiadacze sprzętu przenośnego, jak na przykład iPhone, konsolka PSP, nawigacje GPS czy też zwykłe telefony komórkowe.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Freemake Audio Converter 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie