Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Freemake Audio Converter 1.1

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Ellora Assets Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2013
Rozmiar: 1.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 83

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Freemake Audio Converter 1.1

W dzisiejszych czasach muzyka zapisywana jest w wielu formatach. Najpopularniejsze z nich to mp3, aac i wav. Niemniej jednak na rynku są urządzenia, które kompatybilne są z innymi, nieco mniej popularniejszymi formatami.

To przede wszystkim dla ich posiadaczy stworzono tzw. konwertery. Jednym z najpopularniejszych programów w tej kategorii bez wątpienia jest darmowy Freemake Audi Converter. Narzędzie to daje użytkownikowi ogromne możliwości zmiany formatu plików audio. Ogromną zaletą aplikacji jest niezwykle prosty w obsłudze interfejs, który przypadnie do gustu zarówno tym nieco mniej doświadczonym użytkownikom, jak i profesjonalistom. Funkcjonalność Freemake Audio Converter'a sprowadza się głównie do zmiany formatu plików audio na tak, który najbardziej nam odpowiada.

Poniżej możecie znaleźć obsługiwane formaty:
mp3, aac, ogg, wma, wav, flac, m4a, amr, au, aif, aiff, aifc, ac3, adts, alaw, apc, ape, caf, dts, gsd, dsm, mka, mlp, mmf, m4r, mp1, mp2, mpeg3, mpc, mp+, m2a, nut, oma, qcp, ra, rmj, shn, tta, voc, w64, wv, xa.

Co więcej, producent nie zapomniał także o obsłudze plików wideo. W tym przypadku konwersji możemy dokonać pomiędzy formatami:
avi, mp4, wmv, mkv, dvd, mpg, 3gp, flv, swf, tod, mts, mov, m4v, rm, qt, ts, amv, avs, bik, bnk, cavs, cdg, dpg, dv1394, dxa, ea, ffm, film, film_cpk, flc, flh, fli, flm, flt, flx, gxf, h261, h263, h264, mj2, mjpg, mkm, mtv, mxf, nc, nut, nuv, ogm, ogv, pva, r3d, rms, rmx, rpl, rtsp, sdp, smk, thp, vc1, vfw, vro

Freemake Audio Converter doskonale sprawdzi się wśród ludzi posiadających przenośne urządzenia do odtwarzania multimediów takich marek, jak: Apple, iRiver, Archos, GoGear czy Zune.

Na koniec warto dodać, że konwersja to nie jedyna funkcjonalność prezentowanego programu. Aplikacja może również łączyć ze sobą wiele plików audio w jeden. Nie zabraknie także funkcji zgrywania ścieżki dźwiękowej z filmów na płytach DVD oraz nagranych w formatach AVI, MP4, H.264, DivX, MOV, 3GP czy MPEG.

Podobne Konwersja plików

 • Any Video Converter

  Najnowsza wersja programu Any Video Converter - jednego z najlepszych darmowych programów używanych do konwersji plików video.

 • Auto Gordian

  Auto Gordian Knot 2.45 to oprogramowanie pozwalające na konwersję filmów w formacie DVD do MPEG-4. Prosta obsługa pozwala na szybką i łatwą pracę w programie.

 • Movavi Video Converter

  Proste w obsłudze i bardzo sprawne narzędzie przeznaczone do konwersji plików multimedialnych i podstawowej obróbki obrazu.

 • Freemake Video Converter

  Freemake Video Converter to jeden z najlepszych, darmowych konwerterów plików multimedialnych, który łączy w sobie kilka programów i oferuje wsparcie dla ponad 200 różnych rozszerzeń plików wideo i audio.

 • #1 Video Converter 5

  #1 Video Converter 5 jest aplikacją przeznaczoną dla każdego użytkownika, który tylko potrzebuje dokonać konwersji pliku wideo. Program ten posiada wsparcie dla wszystkich popularnych formatów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Freemake Audio Converter 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie