Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free MP3 Ringtone Maker 2.4

Kategoria: Konwersja plików
Producent: musetips.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.05.2013
Rozmiar: 1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 162

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Free MP3 Ringtone Maker 2.4

Jeżeli chciałbyś, aby Twój telefon posiadał dzwonek z fragmentem ulubionej piosenki to wystarczy pobrać program o nazwie Free MP3 Ringtone Maker. Ta niewielka i bardzo prosta w obsłudze aplikacja stworzy dzwonek z dowolnie wybranej przez nas piosenki.

Dzięki pomocy Free MP3 Ringtone Maker sygnał SMS'a czy połączenia przychodzącego może za każdym razem cieszyć nasze ucho! By stworzyć upragniony dzwonek wystarczą trzy proste kroki. Zaraz po uruchomieniu programu wybieramy interesujący nas plik mp3, później wskazujemy fragment, który posłuży za dzwonek i na koniec wybieramy lokalizację do zapisania wyciętego wcześniej fragmentu. Ponadto podczas zaznaczania części utworu, która nas interesuje, możemy także dodać efekty w postaci wyciszenia lub podbicia głośności.

Na koniec warto dodać, że Free MP3 Ringtone Maker pozwala na konwersję plików muzycznych mono oraz stereo. Całość dostępna jest wyłącznie w języku angielskim. Niemniej jednak z obsługą powinien poradzić sobie praktycznie każdy. To dzięki prostocie budowy oraz intuicyjnemu menu.

Podobne Konwersja plików

 • Any Audio Converter

  Any Audio Converter to bardzo prosty i zupełnie darmowy konwerter plików multimedialnych, który umożliwia konwertowanie pomiędzy wszystkimi, najpopularniejszymi formatami plików audio – MP3, WMA, WAVE, AAC, M4A oraz OGG.

 • DocToText

  SILVERCODERS DocToText to przydatny program służący do konwersji dokumentów zapisanych w formacie DOC, RTF, ODF oraz Open XML do zwykłego formatu tekstowego plain tekst.

 • Real Video Editor 5.5 (Free RealMedia Editor/Realvideo)

  Real Video Editor 5.5.2.672 to program przeznaczony głównie do wykonywania konwersji plików wideo, posiada jednak mnóstwo innych funkcji. A jak sama nazwa wskazuje – służą one do edytowani filmików i kilpów.

 • MKV to AVI Converter

  Szukasz programu przetwarzającego formaty plików z MKV na AVI? Dobrze trafiłeś. MKV to skrót od Matroska Video i jest formatem audio lub wideo opartym na otwartych standardach.

 • FormatFactory

  Bardzo funkcjonalne i w pełni darmowe narzędzie, którego głównym zadaniem jest konwertowanie plików audio i wideo pomiędzy praktycznie wszystkimi, najpopularniejszymi formatami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Free MP3 Ringtone Maker 2.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie