Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free MP3 Ringtone Maker 2.4

Kategoria: Konwersja plików
Producent: musetips.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.05.2013
Rozmiar: 1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 154

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Free MP3 Ringtone Maker 2.4

Jeżeli chciałbyś, aby Twój telefon posiadał dzwonek z fragmentem ulubionej piosenki to wystarczy pobrać program o nazwie Free MP3 Ringtone Maker. Ta niewielka i bardzo prosta w obsłudze aplikacja stworzy dzwonek z dowolnie wybranej przez nas piosenki.

Dzięki pomocy Free MP3 Ringtone Maker sygnał SMS'a czy połączenia przychodzącego może za każdym razem cieszyć nasze ucho! By stworzyć upragniony dzwonek wystarczą trzy proste kroki. Zaraz po uruchomieniu programu wybieramy interesujący nas plik mp3, później wskazujemy fragment, który posłuży za dzwonek i na koniec wybieramy lokalizację do zapisania wyciętego wcześniej fragmentu. Ponadto podczas zaznaczania części utworu, która nas interesuje, możemy także dodać efekty w postaci wyciszenia lub podbicia głośności.

Na koniec warto dodać, że Free MP3 Ringtone Maker pozwala na konwersję plików muzycznych mono oraz stereo. Całość dostępna jest wyłącznie w języku angielskim. Niemniej jednak z obsługą powinien poradzić sobie praktycznie każdy. To dzięki prostocie budowy oraz intuicyjnemu menu.

Podobne Konwersja plików

 • XMedia Recode

  Bezpłatne i bardzo proste w obsłudze narzędzie do konwertowania plików zapisanych w różnych formatach audio oraz wideo.

 • CDex 1.70 Beta 4

  Program CDex jest popularnym (ma już na swym koncie 38 milionów pobrań) narzędziem przeznaczonym do rippowania płyt audio CD.

 • Freemake Video Converter

  Freemake Video Converter to jeden z najlepszych, darmowych konwerterów plików multimedialnych, który łączy w sobie kilka programów i oferuje wsparcie dla ponad 200 różnych rozszerzeń plików wideo i audio.

 • #1 Video Converter 5

  #1 Video Converter 5 jest aplikacją przeznaczoną dla każdego użytkownika, który tylko potrzebuje dokonać konwersji pliku wideo. Program ten posiada wsparcie dla wszystkich popularnych formatów.

 • EZ CD Audio Converter

  EZ CD Audio Converter to prosty w obsłudze program pozwalający zgrywać ścieżki dźwiękowe z płyt Audio CD i zapisywać je w wybranym formacie cyfrowym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Free MP3 Ringtone Maker 2.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie