Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EZ CD Audio Converter 1.2

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Poikosoft.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.06.2013
Rozmiar: 37,5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 100

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis EZ CD Audio Converter 1.2

EZ CD Audio Converter to następca niezwykle popularnego Easy CD-DA Extractor. Program ten daje nam możliwość w prosty sposób zgrać ścieżkę dźwiękową z płyty Audio CD. Możemy wybierać, czy chcemy zgrać pojedynczy utwór, wybrane utwory, czy całą playlistę.

Przy konwertowaniu wybieramy jeden z najpopularniejszych, cyfrowych formatów. Ty dostępny jest cały wachlarz: 3G2, 3GP, AAC, M4A, M4B, MP4, AIFF, APE, FLAC, MPC, OGG, WAV, WMA oraz WV, MP1, MP2 i MP3. Nie zabrakło także możliwości tagowania utworów poprzez edytor IDv 1/2. Ponadto program oferuje kilka przydatnych opcji konwersji plików dźwiękowych do innych formatów, czy nagrywania ich na płyty.

Przy zgrywaniu możemy pozostawić wszystko w rękach programu lub zmienić nieco, na przykład jakość dźwięku. Skorzystać możemy także z kilku zdefiniowanych już przez twórców, ustawień.

Podobne Konwersja plików

 • DIKO

  DIKO 2.35 jest prostym w obsłudze programem do konwertowania filmów w formacie DivX/XVid do DVD/SVCD.

 • XMedia Recode

  Bezpłatne i bardzo proste w obsłudze narzędzie do konwertowania plików zapisanych w różnych formatach audio oraz wideo.

 • Hamster Free Video Converter

  Hamster Free Video Converter 2.0.0.24 to świetne narzędzie dla każdego, kto tylko ma potrzebę dokonania konwersji pliku wideo. Jest to aplikacja prosta i wygodna w obsłudze, zaś lista wspieranych formatów spora – znajdziemy tu ponad czterdzieści pozycji

 • Any Video Converter

  Any Video Converter 3.3 to znana i bardzo pozytywnie oceniana przez użytkowników aplikacja, służąca do wydajnej i szybkiej konwersji plików wideo pomiędzy różnymi formatami.

 • MKV to AVI Converter

  Szukasz programu przetwarzającego formaty plików z MKV na AVI? Dobrze trafiłeś. MKV to skrót od Matroska Video i jest formatem audio lub wideo opartym na otwartych standardach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EZ CD Audio Converter 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie