Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EZ CD Audio Converter 1.2

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Poikosoft.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.06.2013
Rozmiar: 37,5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 103

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis EZ CD Audio Converter 1.2

EZ CD Audio Converter to następca niezwykle popularnego Easy CD-DA Extractor. Program ten daje nam możliwość w prosty sposób zgrać ścieżkę dźwiękową z płyty Audio CD. Możemy wybierać, czy chcemy zgrać pojedynczy utwór, wybrane utwory, czy całą playlistę.

Przy konwertowaniu wybieramy jeden z najpopularniejszych, cyfrowych formatów. Ty dostępny jest cały wachlarz: 3G2, 3GP, AAC, M4A, M4B, MP4, AIFF, APE, FLAC, MPC, OGG, WAV, WMA oraz WV, MP1, MP2 i MP3. Nie zabrakło także możliwości tagowania utworów poprzez edytor IDv 1/2. Ponadto program oferuje kilka przydatnych opcji konwersji plików dźwiękowych do innych formatów, czy nagrywania ich na płyty.

Przy zgrywaniu możemy pozostawić wszystko w rękach programu lub zmienić nieco, na przykład jakość dźwięku. Skorzystać możemy także z kilku zdefiniowanych już przez twórców, ustawień.

Podobne Konwersja plików

 • DIKO

  DIKO 2.35 jest prostym w obsłudze programem do konwertowania filmów w formacie DivX/XVid do DVD/SVCD.

 • ALLConverter PRO

  ALLConverter PRO to aplikacja, którą zainteresują się posiadacze sprzętu przenośnego, jak na przykład iPhone, konsolka PSP, nawigacje GPS czy też zwykłe telefony komórkowe.

 • Easy CD-DA Extractor

  Easy CD-DA Extractor to wielozadaniowy program do przetwarzania rożnych formatów multimedialnych. Easy CD-DA Extractor pozwala rippować płyty CD, konwertować pliki audio z jednego formatu na drugi, edytować metadane plików oraz wypalać płyty audio CD, CD z danymi i płyty DVD.

 • DocToText

  SILVERCODERS DocToText to przydatny program służący do konwersji dokumentów zapisanych w formacie DOC, RTF, ODF oraz Open XML do zwykłego formatu tekstowego plain tekst.

 • Real Video Editor 5.5 (Free RealMedia Editor/Realvideo)

  Real Video Editor 5.5.2.672 to program przeznaczony głównie do wykonywania konwersji plików wideo, posiada jednak mnóstwo innych funkcji. A jak sama nazwa wskazuje – służą one do edytowani filmików i kilpów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EZ CD Audio Converter 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie