Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Easy CD-DA Extractor 15.2

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Poikosoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.02.2010
Rozmiar: 8.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 605

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Easy CD-DA Extractor 15.2

Easy CD-DA Extractor to wielozadaniowy program do przetwarzania rożnych formatów multimedialnych.  Easy CD-DA Extractor  pozwala rippować płyty CD, konwertować pliki audio z jednego formatu na drugi, edytować metadane plików oraz wypalać płyty audio CD, CD z danymi i płyty DVD. Easy CD-DA Extractor za darmo można używać na licencji trial przez 30 dni. Easy CD-DA Extractor działa po polsku. Wypróbuj Easy CD-DA Extractor – pobierz już teraz.

Pierwszą z funkcji Easy CD-DA Extractor jest ripper płyt CD. Opcja ta pozwala przekształcić pliki z płyty audio CD na wybrany format docelowy. Program używa silnika AccurateCDDA (TM), który daje znakomitą dokładność i jakość otrzymywanych plików. Easy CD-DA Extractor pozwala konfigurować ustawienia plików docelowych (np. głośność,  RMS), ściągnąć tagi ID3 i  ID3V2 z internetu oraz edytować je, w tym okładkę albumu. Dodatkowo, program obsługuje CD-Text, obchodzi zabezpieczenia przeciw kopiowaniu oraz raportuje o błędach zaistniałych w czasie procesu rippowania. Przetestuj funkcje Easy CD-DA Extractor za free.

Drugą funkcją Easy CD-DA Extractor jest konwersja plików audio. W czasie przetwarzania plików można dowolnie zmieniać ustawienia i edytować tagi. Obsługiwane formaty to: 3G2, 3GP, MP1, MP2, MP3, Windows Media Audio (WMA), Ogg Vorbis (OGG), MP4, M4A (iPod AAC i Apple Lossless), AAC, aacPlus (AAC+ and eAAC+), FLAC, Musepack (MPC), WavPack (WV), WAV, AIFF, Monkey's Audio (APE), CUE and M3U.

Trzecia funkcja to nagrywanie płyt CD i DVD. Easy CD-DA Extractor pozwala nagrywać i kopiować audio CD, video DVD oraz płyty z danymi. Program odczytuje Unicode i długie nazwy plików oraz obsługuje CD-Text i formaty ISO, BIN, IMG, CUE oraz UDF, ISO/Joliet. Płyty nagrane w EasyCD-DA Extractor są obsługiwane przez wszystkie odtwarzacze, w tym samochodowe. Easy CD-DA Extractor do pobrania za free.

Licencja
Program Easy CD-DA Extractor nie jest freeware, jest on rozpowszechniany na licencji trial. Można go używać za darmo przez 30 dni a następnie należy wykupić klucz rejestracyjny do wersji Easy CD-DA Extractor full. Cena pełnej wersji w sklepie online producenta "poikosoft.com/download.htm" Easy CD-DA Extractor to 133pln. Dobrą wiadomością jest to, że zakup klucza pozwala na dożywotnie używanie programu na wszystkich osobistych komputerach. Kupując raz klucz rejestracyjny Easy CD-DA Extractor dostajesz download aktualizacji za free na zawsze.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne kompatybilne z Easy CD-DA Extractor: XP i Vista. Najnowsza wersja Easy CD-DA Extractor i Windows 7 również są kompatybilne. Program obsługuje wersje 32- i 64-bitowe. Nie ma dostępnych edycji Easy CD-DA Extractor na Linux i Mac OS X. Easy CD-DA Extractor w wersji pl działa od chwili instalacji.

Minimalne wymagania sprzętowe
Procesor Intel Pentium II lub AMD Athlon, nagrywarka CD/DVD, rozdzielczość ekranu 1024x768 z kolorami 32-bit.

Ściągnij Easy CD-DA Extractor, darmowy program w wersji ewaluacyjnej. Oprócz Easy CD-DA Extractor w dziale Windows Multimedia znajdziesz najlepsze odtwarzacze, kodeki oraz inne programy do obsługi audio i wideo.

Podobne Konwersja plików

 • AVS Image Converter

  AVS Image Converter to aplikacja pomocna w konwersji plików graficznych. Program umożliwia precyzyjne określenie parametrów obrazu jaki chcemy uzyskać. Dzięki temu mamy możliwość wyboru formatu do jakiego ma odbyć się konwersja a także wymiarów pliku.

 • Real Video Editor 5.5 (Free RealMedia Editor/Realvideo)

  Real Video Editor 5.5.2.672 to program przeznaczony głównie do wykonywania konwersji plików wideo, posiada jednak mnóstwo innych funkcji. A jak sama nazwa wskazuje – służą one do edytowani filmików i kilpów.

 • #1 Video Converter 5

  #1 Video Converter 5 jest aplikacją przeznaczoną dla każdego użytkownika, który tylko potrzebuje dokonać konwersji pliku wideo. Program ten posiada wsparcie dla wszystkich popularnych formatów.

 • Any Video Converter

  Najnowsza wersja programu Any Video Converter - jednego z najlepszych darmowych programów używanych do konwersji plików video.

 • Movavi Video Converter

  Proste w obsłudze i bardzo sprawne narzędzie przeznaczone do konwersji plików multimedialnych i podstawowej obróbki obrazu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Easy CD-DA Extractor 15.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie