Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DocToText 4.0.838

Kategoria: Konwersja plików
Producent: SILVERCODERS
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.10.2013
Data modyfikacji: 10.01.2014
Rozmiar: 2.4 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 157

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis DocToText 4.0.838

SILVERCODERS DocToText to przydatny program służący do konwersji dokumentów zapisanych w formacie DOC (MS Word), RTF (Rich Text Format), ODF (OASIS Open Document Format for Office Applications) oraz Open XML do zwykłego formatu tekstowego plain tekst. Tego rodzaju operacja może być niezwykle przydatna przy wyszukiwaniu czy indeksowaniu lub archiwizacji różnego rodzaju tekstów.

Warto dodać, że prezentowana aplikacja może służyć także jako przeglądarka, która działa w konsoli. Co więcej, DocToText umożliwia na konwersję uszkodzonych plików OpenDocument oraz Office Open XML. Pozwala to odzyskać tekst w przypadku, kiedy inne metody zawodzą. Całość rozprowadzana jest na zasadach licencji GNU. Każdy ma wiec dostęp do kodu źródłowego i może dowolnie modyfikować program.


Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta: silvercoders.com

Podobne Konwersja plików

 • Avi2Dvd

  Avi2DVD jest programem pozwalającym na stworzenie nagrań w formacie DVD, SVCD oraz VCD z formatów AVI, OGM, MKV, a także WMV.

 • XMedia Recode

  Bezpłatne i bardzo proste w obsłudze narzędzie do konwertowania plików zapisanych w różnych formatach audio oraz wideo.

 • Auto Gordian

  Auto Gordian Knot 2.45 to oprogramowanie pozwalające na konwersję filmów w formacie DVD do MPEG-4. Prosta obsługa pozwala na szybką i łatwą pracę w programie.

 • Free MP3 Ringtone Maker

  Free MP3 Ringtone Maker to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja pozwalająca tworzyć dzwonki do telefonu z ulubionych utworów zapisanych w formacie MP3.

 • Easy CD-DA Extractor

  Easy CD-DA Extractor to wielozadaniowy program do przetwarzania rożnych formatów multimedialnych. Easy CD-DA Extractor pozwala rippować płyty CD, konwertować pliki audio z jednego formatu na drugi, edytować metadane plików oraz wypalać płyty audio CD, CD z danymi i płyty DVD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DocToText 4.0.838Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie