Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DocToText 4.0.838

Kategoria: Konwersja plików
Producent: SILVERCODERS
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.10.2013
Data modyfikacji: 10.01.2014
Rozmiar: 2.4 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 161

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis DocToText 4.0.838

SILVERCODERS DocToText to przydatny program służący do konwersji dokumentów zapisanych w formacie DOC (MS Word), RTF (Rich Text Format), ODF (OASIS Open Document Format for Office Applications) oraz Open XML do zwykłego formatu tekstowego plain tekst. Tego rodzaju operacja może być niezwykle przydatna przy wyszukiwaniu czy indeksowaniu lub archiwizacji różnego rodzaju tekstów.

Warto dodać, że prezentowana aplikacja może służyć także jako przeglądarka, która działa w konsoli. Co więcej, DocToText umożliwia na konwersję uszkodzonych plików OpenDocument oraz Office Open XML. Pozwala to odzyskać tekst w przypadku, kiedy inne metody zawodzą. Całość rozprowadzana jest na zasadach licencji GNU. Każdy ma wiec dostęp do kodu źródłowego i może dowolnie modyfikować program.


Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta: silvercoders.com

Podobne Konwersja plików

 • EZ CD Audio Converter

  EZ CD Audio Converter to prosty w obsłudze program pozwalający zgrywać ścieżki dźwiękowe z płyt Audio CD i zapisywać je w wybranym formacie cyfrowym.

 • Avi2Dvd

  Avi2DVD jest programem pozwalającym na stworzenie nagrań w formacie DVD, SVCD oraz VCD z formatów AVI, OGM, MKV, a także WMV.

 • ConvertXtoDVD

  ConvertXtoDVD to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca konwertowanie plików multimedialnych do formatu DVD, która charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dobrą jakością konwersji oraz polskim interfejsem.

 • MKV to AVI Converter

  Szukasz programu przetwarzającego formaty plików z MKV na AVI? Dobrze trafiłeś. MKV to skrót od Matroska Video i jest formatem audio lub wideo opartym na otwartych standardach.

 • Freemake Video Converter

  Freemake Video Converter to jeden z najlepszych, darmowych konwerterów plików multimedialnych, który łączy w sobie kilka programów i oferuje wsparcie dla ponad 200 różnych rozszerzeń plików wideo i audio.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DocToText 4.0.838Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie