Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DivxToDVD 3.2.0

Kategoria: Konwersja plików
Producent: VSO-Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 15.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 5257

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DivxToDVD 3.2.0

DivxToDVD służy do konwertowania filmów w formatach Divx, Xvid, MOV, VOB, Mpeg, Mpeg4, AVI, WMV, DV do formatu DVD.

Program umożliwia zapis skonwertowanego pliku na płytę DVD. Aplikacja umożliwia podgląd zdarzeń oraz współpracuje z różnymi formatami audio: AC3, DTS, PCM, OGG, MP3.
Program jest starszą, bezpłatną wersją płatnego, nowszego ConvertXtoDVD.

Podobne Konwersja plików

 • AoA DVD Creator

  AoA DVD Creator to prosty program służący do konwertowania plików video do formatu DVD - tak, aby można było je odtwarzać w stacjonarnym odtwarzaczu DVD.

 • AVS Image Converter

  AVS Image Converter to aplikacja pomocna w konwersji plików graficznych. Program umożliwia precyzyjne określenie parametrów obrazu jaki chcemy uzyskać. Dzięki temu mamy możliwość wyboru formatu do jakiego ma odbyć się konwersja a także wymiarów pliku.

 • Avi2Dvd

  Avi2DVD jest programem pozwalającym na stworzenie nagrań w formacie DVD, SVCD oraz VCD z formatów AVI, OGM, MKV, a także WMV.

 • Any Audio Converter

  Any Audio Converter to bardzo prosty i zupełnie darmowy konwerter plików multimedialnych, który umożliwia konwertowanie pomiędzy wszystkimi, najpopularniejszymi formatami plików audio – MP3, WMA, WAVE, AAC, M4A oraz OGG.

 • Free MP3 Ringtone Maker

  Free MP3 Ringtone Maker to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja pozwalająca tworzyć dzwonki do telefonu z ulubionych utworów zapisanych w formacie MP3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DivxToDVD 3.2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie