Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DIKO 2.47

Kategoria: Konwersja plików
Producent: VMesquita
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 22,6 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 881

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DIKO 2.47

DIKO 2.35 jest prostym w obsłudze programem do konwertowania filmów w formacie DivX/XVid do DVD/SVCD.

Program korzysta z jednej z dwóch aplikacji: CinemaCraft Encoder oraz FreeEnc. Automatycznie zamienia ilość ramek na sekundę z 23.976 na 25 i odwrotnie oraz, kiedy jest to konieczne,  konwertuje dźwięk do 48000 Hz, a także sprawdza i naprawia uszkodzone AC3 przy użyciu AC3FIX.

Podobne Konwersja plików

 • Any Video Converter

  Any Video Converter 3.3 to znana i bardzo pozytywnie oceniana przez użytkowników aplikacja, służąca do wydajnej i szybkiej konwersji plików wideo pomiędzy różnymi formatami.

 • Any Audio Converter

  Any Audio Converter to bardzo prosty i zupełnie darmowy konwerter plików multimedialnych, który umożliwia konwertowanie pomiędzy wszystkimi, najpopularniejszymi formatami plików audio – MP3, WMA, WAVE, AAC, M4A oraz OGG.

 • MKV to AVI Converter

  Szukasz programu przetwarzającego formaty plików z MKV na AVI? Dobrze trafiłeś. MKV to skrót od Matroska Video i jest formatem audio lub wideo opartym na otwartych standardach.

 • Free MP3 Ringtone Maker

  Free MP3 Ringtone Maker to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja pozwalająca tworzyć dzwonki do telefonu z ulubionych utworów zapisanych w formacie MP3.

 • FormatFactory

  Bardzo funkcjonalne i w pełni darmowe narzędzie, którego głównym zadaniem jest konwertowanie plików audio i wideo pomiędzy praktycznie wszystkimi, najpopularniejszymi formatami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DIKO 2.47Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie