Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DBpowerAMP Music Converter R13

Kategoria: Konwersja plików
Producent: illustrate
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 5.4 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 1192

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DBpowerAMP Music Converter R13

DBpowerAMP Music Converter (dMC) to aplikacja pozwalająca na konwertowanie plików audio, a także zgrywanie płyt audio CD do różnych formatów.

Program umożliwia konwersję plików do MP3 (Lame) oraz Wave. Można poszerzyć możliwości (konwersja do formatów FLAC, Monkeys Audio, Ogg Vorbis, Windows Media Audio V9.1) wystarczy kliknąć na nieaktywne pole w liście rozwijanej ("Converting File to") - aplikacja otworzy stronę z odpowiednimi kodekami do pobrania.

Uwaga!
Aby oprogramowanie było w języku angielskim należy podczas instalacji w pierwszym oknie z listy rozwijanej wybrać "English".

Podobne Konwersja plików

 • Any Video Converter

  Najnowsza wersja programu Any Video Converter - jednego z najlepszych darmowych programów używanych do konwersji plików video.

 • Free MP3 Ringtone Maker

  Free MP3 Ringtone Maker to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja pozwalająca tworzyć dzwonki do telefonu z ulubionych utworów zapisanych w formacie MP3.

 • Any Video Converter

  Any Video Converter 3.3 to znana i bardzo pozytywnie oceniana przez użytkowników aplikacja, służąca do wydajnej i szybkiej konwersji plików wideo pomiędzy różnymi formatami.

 • AVS Image Converter

  AVS Image Converter to aplikacja pomocna w konwersji plików graficznych. Program umożliwia precyzyjne określenie parametrów obrazu jaki chcemy uzyskać. Dzięki temu mamy możliwość wyboru formatu do jakiego ma odbyć się konwersja a także wymiarów pliku.

 • DIKO

  DIKO 2.35 jest prostym w obsłudze programem do konwertowania filmów w formacie DivX/XVid do DVD/SVCD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DBpowerAMP Music Converter R13Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie