Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DBpowerAMP Music Converter R13

Kategoria: Konwersja plików
Producent: illustrate
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 5.4 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 1193

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DBpowerAMP Music Converter R13

DBpowerAMP Music Converter (dMC) to aplikacja pozwalająca na konwertowanie plików audio, a także zgrywanie płyt audio CD do różnych formatów.

Program umożliwia konwersję plików do MP3 (Lame) oraz Wave. Można poszerzyć możliwości (konwersja do formatów FLAC, Monkeys Audio, Ogg Vorbis, Windows Media Audio V9.1) wystarczy kliknąć na nieaktywne pole w liście rozwijanej ("Converting File to") - aplikacja otworzy stronę z odpowiednimi kodekami do pobrania.

Uwaga!
Aby oprogramowanie było w języku angielskim należy podczas instalacji w pierwszym oknie z listy rozwijanej wybrać "English".

Podobne Konwersja plików

 • Hamster Free Video Converter

  Hamster Free Video Converter 2.0.0.24 to świetne narzędzie dla każdego, kto tylko ma potrzebę dokonania konwersji pliku wideo. Jest to aplikacja prosta i wygodna w obsłudze, zaś lista wspieranych formatów spora – znajdziemy tu ponad czterdzieści pozycji

 • AoA DVD Creator

  AoA DVD Creator to prosty program służący do konwertowania plików video do formatu DVD - tak, aby można było je odtwarzać w stacjonarnym odtwarzaczu DVD.

 • ConvertXtoDVD

  ConvertXtoDVD to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca konwertowanie plików multimedialnych do formatu DVD, która charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dobrą jakością konwersji oraz polskim interfejsem.

 • Freemake Video Converter

  Freemake Video Converter to jeden z najlepszych, darmowych konwerterów plików multimedialnych, który łączy w sobie kilka programów i oferuje wsparcie dla ponad 200 różnych rozszerzeń plików wideo i audio.

 • Auto Gordian

  Auto Gordian Knot 2.45 to oprogramowanie pozwalające na konwersję filmów w formacie DVD do MPEG-4. Prosta obsługa pozwala na szybką i łatwą pracę w programie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DBpowerAMP Music Converter R13Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie