Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ConvertXtoDVD 3.1.0.25

Kategoria: Konwersja plików
Producent: VSO-Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 14.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 2533

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis ConvertXtoDVD 3.1.0.25

ConvertXtoDVD 3.1.0.25  służy do konwertowania nagrań filmowych w formatach takich jak Divx, Xvid, MOV, VOB, Mpeg, Mpeg4, AVI, WMV, DV do DVD.

Aplikacja jest prosta w obsłudze i posiada polski interface. Program umożliwia podgląd zdarzeń podczas pracy, jak również zapis skonwertowanego pliku na płytę DVD. ConvertXtoDVD 3.1.0.25 obsługuje formaty: AC3, DTS, PCM, OGG oraz MP3.

Podobne Konwersja plików

 • Avi2Dvd

  Avi2DVD jest programem pozwalającym na stworzenie nagrań w formacie DVD, SVCD oraz VCD z formatów AVI, OGM, MKV, a także WMV.

 • ConvertXtoDVD

  ConvertXtoDVD to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca konwertowanie plików multimedialnych do formatu DVD, która charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dobrą jakością konwersji oraz polskim interfejsem.

 • Real Video Editor 5.5 (Free RealMedia Editor/Realvideo)

  Real Video Editor 5.5.2.672 to program przeznaczony głównie do wykonywania konwersji plików wideo, posiada jednak mnóstwo innych funkcji. A jak sama nazwa wskazuje – służą one do edytowani filmików i kilpów.

 • AVS Image Converter

  AVS Image Converter to aplikacja pomocna w konwersji plików graficznych. Program umożliwia precyzyjne określenie parametrów obrazu jaki chcemy uzyskać. Dzięki temu mamy możliwość wyboru formatu do jakiego ma odbyć się konwersja a także wymiarów pliku.

 • #1 Video Converter 5

  #1 Video Converter 5 jest aplikacją przeznaczoną dla każdego użytkownika, który tylko potrzebuje dokonać konwersji pliku wideo. Program ten posiada wsparcie dla wszystkich popularnych formatów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ConvertXtoDVD 3.1.0.25Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie