Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ConvertXtoDVD 3.1.0.25

Kategoria: Konwersja plików
Producent: VSO-Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 14.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 2535

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis ConvertXtoDVD 3.1.0.25

ConvertXtoDVD 3.1.0.25  służy do konwertowania nagrań filmowych w formatach takich jak Divx, Xvid, MOV, VOB, Mpeg, Mpeg4, AVI, WMV, DV do DVD.

Aplikacja jest prosta w obsłudze i posiada polski interface. Program umożliwia podgląd zdarzeń podczas pracy, jak również zapis skonwertowanego pliku na płytę DVD. ConvertXtoDVD 3.1.0.25 obsługuje formaty: AC3, DTS, PCM, OGG oraz MP3.

Podobne Konwersja plików

 • Real Video Editor 5.5 (Free RealMedia Editor/Realvideo)

  Real Video Editor 5.5.2.672 to program przeznaczony głównie do wykonywania konwersji plików wideo, posiada jednak mnóstwo innych funkcji. A jak sama nazwa wskazuje – służą one do edytowani filmików i kilpów.

 • Auto Gordian

  Auto Gordian Knot 2.45 to oprogramowanie pozwalające na konwersję filmów w formacie DVD do MPEG-4. Prosta obsługa pozwala na szybką i łatwą pracę w programie.

 • AVS Image Converter

  AVS Image Converter to aplikacja pomocna w konwersji plików graficznych. Program umożliwia precyzyjne określenie parametrów obrazu jaki chcemy uzyskać. Dzięki temu mamy możliwość wyboru formatu do jakiego ma odbyć się konwersja a także wymiarów pliku.

 • Any Audio Converter

  Any Audio Converter to bardzo prosty i zupełnie darmowy konwerter plików multimedialnych, który umożliwia konwertowanie pomiędzy wszystkimi, najpopularniejszymi formatami plików audio – MP3, WMA, WAVE, AAC, M4A oraz OGG.

 • DIKO

  DIKO 2.35 jest prostym w obsłudze programem do konwertowania filmów w formacie DivX/XVid do DVD/SVCD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ConvertXtoDVD 3.1.0.25Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie