Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ConvertXtoDVD 4.1

Kategoria: Konwersja plików
Producent: VSO-Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.07.2011
Rozmiar: 18,9 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 215

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ConvertXtoDVD 4.1

ConvertXtoDVD to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca konwertowanie plików multimedialnych do formatu DVD, która charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dobrą jakością konwersji oraz polskim interfejsem. Program ten obsługuje najważniejsze formaty plików multimedialnych, takie jak m.in. avi, divx, mpg, mkv, wmv, xvid, mov, mp4, ogg, rmvb, rmv, asf i wiele, wiele innych. Aplikacja ponadto oferuje wsparcie dla popularnych formatów audio oraz obsługuje napisy w formatach idx, sub, ass, srt, a także ssa. Oprócz samej konwersji, download  ConvertXtoDVD umożliwia także edytowanie i projektowanie wybranych filmów, oferując sporą liczbę opcji pozwalających na tworzenie specjalnych menu do płyt z filmami i muzyką, czy choćby dodawanie rozdziałów. Z innych funkcji warto jeszcze wspomnieć o możliwości konwertowania filmów z NTSC do PAL i odwrotnie, a także obsługę różnych rozdzielczości.

Program doskonale nadaje się również do nagrywania przetworzonych filmów, a także tworzenia obrazów w formacie ISO. ConvertXtoDVD jest wyposażony w szereg zaawansowanych funkcji, które umożliwiają profesjonalną konwersję plików wideo i ich obróbkę. Co bardzo ważne, program charakteryzuje się bardzo przejrzystym interfejsem, który ułatwia korzystanie z szeregu jego opcji. Aplikacja zawiera wszystkie kodeki i narzędzia niezbędne do działania i nie wymaga instalacji żadnych dodatkowych komponentów.  

Podobne Konwersja plików

 • CDex 1.70 Beta 4

  Program CDex jest popularnym (ma już na swym koncie 38 milionów pobrań) narzędziem przeznaczonym do rippowania płyt audio CD.

 • Freemake Video Converter

  Freemake Video Converter to jeden z najlepszych, darmowych konwerterów plików multimedialnych, który łączy w sobie kilka programów i oferuje wsparcie dla ponad 200 różnych rozszerzeń plików wideo i audio.

 • WinAVI Video Converter

  WinAVI Video Converter to aplikacja pozwalająca na konwertowanie plików multimedialnych, która charakteryzuje się przede wszystkim ogromną liczbą obsługiwanych formatów.

 • Any Video Converter

  Any Video Converter 3.3 to znana i bardzo pozytywnie oceniana przez użytkowników aplikacja, służąca do wydajnej i szybkiej konwersji plików wideo pomiędzy różnymi formatami.

 • Hamster Free Video Converter

  Hamster Free Video Converter 2.0.0.24 to świetne narzędzie dla każdego, kto tylko ma potrzebę dokonania konwersji pliku wideo. Jest to aplikacja prosta i wygodna w obsłudze, zaś lista wspieranych formatów spora – znajdziemy tu ponad czterdzieści pozycji


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ConvertXtoDVD 4.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie