Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CloneDVD Mobile 1.2.0.1

Kategoria: Konwersja plików
Producent: SLYSOFT
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 8.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 660

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CloneDVD Mobile 1.2.0.1

CloneDVD Mobile umożliwia konwersję filmów w formacie DVD do urządzeń mobilnych (Sony PSP, Apple iPod Video, iAudio X5, Creative Labs ZEN Vision, i inne.)  


Oprogramowanie zostało wyposażone w przyjazny interfejs w języku polskim. Aby skonwertować film wystarczy tylko wybrać z listy urządzenie, do jakiego ma być dostosowany film. Aplikacja obsługuje formaty: 3gp, 3g2, mp4, DivX, itd.

Uwaga!
W wersji testowej można używać programu przez 21 dni.


Podobne Konwersja plików

 • Avi2Dvd

  Avi2DVD jest programem pozwalającym na stworzenie nagrań w formacie DVD, SVCD oraz VCD z formatów AVI, OGM, MKV, a także WMV.

 • Any Audio Converter

  Any Audio Converter to bardzo prosty i zupełnie darmowy konwerter plików multimedialnych, który umożliwia konwertowanie pomiędzy wszystkimi, najpopularniejszymi formatami plików audio – MP3, WMA, WAVE, AAC, M4A oraz OGG.

 • AudioCommander

  AudioCommander to aplikacja do szybkiej konwersji plików audio. Program posiada narzędzia pozwalające na standardowe ustawienie jakości pliku wyjściowego, częstotliwości, kanałów, jak również na zmianę kompresji w obsługiwanych formatach (np. z 320 kbps MP3 do 128 kbps MP3).

 • Any Video Converter

  Najnowsza wersja programu Any Video Converter - jednego z najlepszych darmowych programów używanych do konwersji plików video.

 • DocToText

  SILVERCODERS DocToText to przydatny program służący do konwersji dokumentów zapisanych w formacie DOC, RTF, ODF oraz Open XML do zwykłego formatu tekstowego plain tekst.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CloneDVD Mobile 1.2.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie