Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cliprex DVD Ripper 1.0

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Cliprex Video Software
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 56 KB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 815

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Cliprex DVD Ripper 1.0

Cliprex DVD Ripper to prosta w obsłudze, darmowa aplikacja umożliwiająca zgrywanie i konwersję filmów DVD. Program obsługuje większość popularnych formatów.

Cliprex DVD Ripper umożliwia także odtwarzanie filmów DVD z dysku twardego. Aplikacja obsługuje wiele formatów video, w tym formaty mobilne, np. PocketPC's, PalmOS5, jak również IPOD Video.

Uwaga!
Cliprex DVD Ripper jest bezpłatny, podczas instalacji wraz z programem instaluje się oprogramowanie reklamowe typu Adware.


Podobne Konwersja plików

 • XMedia Recode

  Bezpłatne i bardzo proste w obsłudze narzędzie do konwertowania plików zapisanych w różnych formatach audio oraz wideo.

 • Any Video Converter

  Any Video Converter 3.3 to znana i bardzo pozytywnie oceniana przez użytkowników aplikacja, służąca do wydajnej i szybkiej konwersji plików wideo pomiędzy różnymi formatami.

 • FormatFactory

  Bardzo funkcjonalne i w pełni darmowe narzędzie, którego głównym zadaniem jest konwertowanie plików audio i wideo pomiędzy praktycznie wszystkimi, najpopularniejszymi formatami.

 • ALLConverter PRO

  ALLConverter PRO to aplikacja, którą zainteresują się posiadacze sprzętu przenośnego, jak na przykład iPhone, konsolka PSP, nawigacje GPS czy też zwykłe telefony komórkowe.

 • DIKO

  DIKO 2.35 jest prostym w obsłudze programem do konwertowania filmów w formacie DivX/XVid do DVD/SVCD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cliprex DVD Ripper 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie