Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CDex 1.51

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Albert L Faber
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 2 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 3479

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CDex 1.51

Najnowszy program Cdex to bardzo dobry i bardzo popularny program, który służy przede wszystkim do konwertowania ścieżki dźwiękowej z płyt CD do plików muzycznych w formatach MP3,WAV,OGG,VGF,APE i wielu innych. Darmowa aplikacja Cdex download pozwala także na konwertowanie nie skompresowanych plików WAV na MP3 oraz odwrotnie. Najnowszy Cdex za darmo obsługuję pobieranie informacji o danym albumie z bazy CDDB. W programie tym dostępne jest wiele różnorakich, ciekawych funkcji. Przede wszystkim pobierz Cdex, który potrafi dodawać funkcję umożliwiające korekcję dźwięku, np. normalizację poziomu głośności, usuwanie trzasków itp. Program wspiera także informację o plikach MP3 w standardzie ID3 V1 i V2.

Jedną z zalet programu Cdex free jest także możliwość tworzenia list odtwarzania w formatach PLS i M3U. Cdes daje nam możliwość zapisania ogromnej ilości list odtwarzania, dzięki czemu nasza praca będzie dużo sprawniejsza. Wyszukiwania list odtwarzania w Cdexe jest bardzo prostym zadaniem. Producentem najnowszy Cdex za darmo jest Albert L.Faber. Na aplikację została nałożona licencja freeware. Program jest całkowicie za darmo dostępny na portalu pobier.pl. Pobierz Cdex za free, który działa pod Microsoft Windows 95/98/Me/NT/2000/XP. Nowością dla tego programu zostało wprowadzenie także Cdes Vista. Zrobiono to z myślą o wszystkich miłośnikach tego właśnie systemu operacyjnego. Pakiet darmowy Cdex download powstał dla tych wszystkich, którzy cenią sobie wygodę korzystania z programów. Stworzenie aplikacji tej jest niezwykle czasochłonne, mimo to Cdex za darmo jest udostępniane za darmo. Założenie jest takie, że pakiet darmowy programu Cdex ma trafić do tych wszystkich, którym skomplikowane opcje innych programów w tej kategorii są obce. Oprogramowanie Cdex free będzie wciąż aktualizowane i udoskonalane, a nowsze wersje pakietu będą dostępne w Internecie - również na pobierz.pl.

­ Pobierz także inny program mający podobne funkcje jak Cdex, który jest dostępny w kategorii Konwersja plików. ­Warto nadmienić, że najnowszy Cdex za darmo można nadać nieprawdopodobny wygląd. Koniec ze standardem w Cdex! Pełna gama skórek dla programu dostępnych bezpłatnie w internecie zmienią nieprawdopodobnie wygląd twojego oprogramowania. Jeżeli chcesz mieć zarówno wszystkie nowości, jak i sam program warto pobrać go z portalu pobierz.pl! Download jest bardzo prosty i przystępny, klikając w button pobierz dokonujemy zrzutu programu z serwera.

Podobne Konwersja plików

 • FormatFactory

  Bardzo funkcjonalne i w pełni darmowe narzędzie, którego głównym zadaniem jest konwertowanie plików audio i wideo pomiędzy praktycznie wszystkimi, najpopularniejszymi formatami.

 • AoA DVD Creator

  AoA DVD Creator to prosty program służący do konwertowania plików video do formatu DVD - tak, aby można było je odtwarzać w stacjonarnym odtwarzaczu DVD.

 • Easy CD-DA Extractor

  Easy CD-DA Extractor to wielozadaniowy program do przetwarzania rożnych formatów multimedialnych. Easy CD-DA Extractor pozwala rippować płyty CD, konwertować pliki audio z jednego formatu na drugi, edytować metadane plików oraz wypalać płyty audio CD, CD z danymi i płyty DVD.

 • Any Video Converter

  Any Video Converter 3.3 to znana i bardzo pozytywnie oceniana przez użytkowników aplikacja, służąca do wydajnej i szybkiej konwersji plików wideo pomiędzy różnymi formatami.

 • Hamster Free Video Converter

  Hamster Free Video Converter 2.0.0.24 to świetne narzędzie dla każdego, kto tylko ma potrzebę dokonania konwersji pliku wideo. Jest to aplikacja prosta i wygodna w obsłudze, zaś lista wspieranych formatów spora – znajdziemy tu ponad czterdzieści pozycji


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CDex 1.51

dodał: ~oles , 19.02.2009

wykonano fajnie ulepszenia w nowym cdex

dodał: ~vujek , 17.02.2009

cdex jest niezastąpiony, nie ma lepszego programu

dodał: ~czubi , 17.02.2009

cdex byl free, jest i pewnie zawsze bedzie... cdex super!

dodał: ~faq , 17.02.2009

cdex zawsze byl freeware?

dodał: ~jak33 , 16.02.2009

nie wiem nie lubie cdex

dodał: ~jarosz , 14.02.2009

lepsza wspolpraca cdex z usb rzeczywiscie widoczna :) super :)

dodał: ~mp3 , 10.02.2009

cdex to cos czym zawsze robie sobie dzwonki do tel z najnowszych hiciorow ;)\n

dodał: ~maniek , 05.02.2009

cdex ciacha muze jak sie patrzy ;) moj ulubiony program :D

dodał: ~jeszter , 28.01.2009

troche mi zeszlo zanim obczailem o co chodzi w cdex ale teraz jest mi bardzo pomocny ;d

dodał: ~tyr , 22.01.2009

ja cdex uzywam od zawsze, chociaz kiedys rippowal trkche slabej jakosci

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie