Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CD DAE 0.4B

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Erik Deppe
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 276 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, NT
Liczba pobrań: 553

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CD DAE 0.4B

CD DAE to program do rippowania CD, który prezentuje zgrywane ścieżki w postaci widma. Aplikacja pozwala na sprawdzenie poprawności zgranych plików.

Narzędzie korzysta z internetowej bazy danych Freedb, jak również współpracuje z CD-Text.
Aplikacja nie wymaga zainstalowanego ASPI manager dla systemów Windows NT/2000/XP.

Podobne Konwersja plików

 • ALLConverter PRO

  ALLConverter PRO to aplikacja, którą zainteresują się posiadacze sprzętu przenośnego, jak na przykład iPhone, konsolka PSP, nawigacje GPS czy też zwykłe telefony komórkowe.

 • Any Video Converter

  Any Video Converter 3.3 to znana i bardzo pozytywnie oceniana przez użytkowników aplikacja, służąca do wydajnej i szybkiej konwersji plików wideo pomiędzy różnymi formatami.

 • AVS Image Converter

  AVS Image Converter to aplikacja pomocna w konwersji plików graficznych. Program umożliwia precyzyjne określenie parametrów obrazu jaki chcemy uzyskać. Dzięki temu mamy możliwość wyboru formatu do jakiego ma odbyć się konwersja a także wymiarów pliku.

 • ConvertXtoDVD

  ConvertXtoDVD to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca konwertowanie plików multimedialnych do formatu DVD, która charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dobrą jakością konwersji oraz polskim interfejsem.

 • CDex 1.70 Beta 4

  Program CDex jest popularnym (ma już na swym koncie 38 milionów pobrań) narzędziem przeznaczonym do rippowania płyt audio CD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CD DAE 0.4BAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie