Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Blaze Media Pro 8.0

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Mystik Media
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.07.2008
Rozmiar: 19.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 506

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Blaze Media Pro 8.0

Blaze Media Pro to wszechstronny, multimedialny kombajn. Ta aplikacja typu "all-in-one" pozwala na między innymi ripowanie, konwertowanie, edytowanie oraz nagrywanie wszelkiego rodzaju formatów multimedialnych.

Program pozwala na zripowanie CD do formatów WAV, MP3, WMA, OGG, WAV/MP3/WMA/OGG.
The Blaze Media Pro obsługuje takie formaty video jak: MPEG-1, MPEG-2, AVI, WMV oraz ASF, z których pozwala stworzyć płyty VCD, SVCD oraz DVD.
Narzędzie posiada przyjazny interface oparty o technikę "drag and drop”.

Uwaga!
W wersji Trial pozwala na 15 dni darmowego użytkowania.


Podobne Konwersja plików

 • MKV to AVI Converter

  Szukasz programu przetwarzającego formaty plików z MKV na AVI? Dobrze trafiłeś. MKV to skrót od Matroska Video i jest formatem audio lub wideo opartym na otwartych standardach.

 • Any Video Converter

  Najnowsza wersja programu Any Video Converter - jednego z najlepszych darmowych programów używanych do konwersji plików video.

 • Any Audio Converter

  Any Audio Converter to bardzo prosty i zupełnie darmowy konwerter plików multimedialnych, który umożliwia konwertowanie pomiędzy wszystkimi, najpopularniejszymi formatami plików audio – MP3, WMA, WAVE, AAC, M4A oraz OGG.

 • ConvertXtoDVD

  ConvertXtoDVD to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca konwertowanie plików multimedialnych do formatu DVD, która charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dobrą jakością konwersji oraz polskim interfejsem.

 • DIKO

  DIKO 2.35 jest prostym w obsłudze programem do konwertowania filmów w formacie DivX/XVid do DVD/SVCD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Blaze Media Pro 8.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie