Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Blaze Media Pro 8.0

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Mystik Media
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.07.2008
Rozmiar: 19.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 505

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Blaze Media Pro 8.0

Blaze Media Pro to wszechstronny, multimedialny kombajn. Ta aplikacja typu "all-in-one" pozwala na między innymi ripowanie, konwertowanie, edytowanie oraz nagrywanie wszelkiego rodzaju formatów multimedialnych.

Program pozwala na zripowanie CD do formatów WAV, MP3, WMA, OGG, WAV/MP3/WMA/OGG.
The Blaze Media Pro obsługuje takie formaty video jak: MPEG-1, MPEG-2, AVI, WMV oraz ASF, z których pozwala stworzyć płyty VCD, SVCD oraz DVD.
Narzędzie posiada przyjazny interface oparty o technikę "drag and drop”.

Uwaga!
W wersji Trial pozwala na 15 dni darmowego użytkowania.


Podobne Konwersja plików

 • Avi2Dvd

  Avi2DVD jest programem pozwalającym na stworzenie nagrań w formacie DVD, SVCD oraz VCD z formatów AVI, OGM, MKV, a także WMV.

 • Auto Gordian

  Auto Gordian Knot 2.45 to oprogramowanie pozwalające na konwersję filmów w formacie DVD do MPEG-4. Prosta obsługa pozwala na szybką i łatwą pracę w programie.

 • AoA DVD Creator

  AoA DVD Creator to prosty program służący do konwertowania plików video do formatu DVD - tak, aby można było je odtwarzać w stacjonarnym odtwarzaczu DVD.

 • Freemake Video Converter

  Freemake Video Converter to jeden z najlepszych, darmowych konwerterów plików multimedialnych, który łączy w sobie kilka programów i oferuje wsparcie dla ponad 200 różnych rozszerzeń plików wideo i audio.

 • DIKO

  DIKO 2.35 jest prostym w obsłudze programem do konwertowania filmów w formacie DivX/XVid do DVD/SVCD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Blaze Media Pro 8.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie