Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AVS Image Converter 1.3.3.146

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Online Media Technologies Ltd.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 17.05.2011
Rozmiar: 23.5 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 371

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis AVS Image Converter 1.3.3.146

AVS Image Converter to aplikacja pomocna w konwersji plików graficznych. Program umożliwia precyzyjne określenie parametrów obrazu jaki chcemy uzyskać. Dzięki temu mamy możliwość wyboru formatu do jakiego ma odbyć się konwersja a także wymiarów pliku.

Przydatna z pewnością będzie również możliwość zmiany nazwy pliku wynikowego. Dodatkowo możemy konfigurować bardziej zaawansowane ustawienia takie jak jasność, kontrast, temperatura. Bez problemy możemy także rozmyć lub wyostrzyć nasze zdjęcie. Łatwo dodamy też ciekawe efekty do naszej fotografii. Bez problemu sprawimy, że nasze zdjęcia będą wyglądały jak fotografie sprzed wielu lat lub nawet uczynimy je całkowicie czarno-białymi.

Program daje nam możliwość łatwego dodania znaku wodnego. Wystarczy wskazać grafikę lub wpisać tekst a program sam wygeneruje znak i doda go do naszych plików graficznych. Aplikacja wspiera najpopularniejsze formaty graficzne więc bez problemy poradzi sobie z obsługą naszych zdjęć. AVS Image Converter posiada niezwykle intuicyjny interfejs oraz polską wersję językową. Dzięki temu konwersja zdjęć przy jego pomocy jest niezwykle prosta.

Podobne Konwersja plików

 • AoA DVD Creator

  AoA DVD Creator to prosty program służący do konwertowania plików video do formatu DVD - tak, aby można było je odtwarzać w stacjonarnym odtwarzaczu DVD.

 • Movavi Video Converter

  Proste w obsłudze i bardzo sprawne narzędzie przeznaczone do konwersji plików multimedialnych i podstawowej obróbki obrazu.

 • DIKO

  DIKO 2.35 jest prostym w obsłudze programem do konwertowania filmów w formacie DivX/XVid do DVD/SVCD.

 • MKV to AVI Converter

  Szukasz programu przetwarzającego formaty plików z MKV na AVI? Dobrze trafiłeś. MKV to skrót od Matroska Video i jest formatem audio lub wideo opartym na otwartych standardach.

 • 3nity Audio CD Extractor

  3nity Audio CD Extractor to niezwykle prosty w obsłudze program, który umożliwi nam zgranie na dysk twardy naszego komputera ścieżki dźwiękowej z płyty CD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AVS Image Converter 1.3.3.146Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie