Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AVS Image Converter 1.3.3.146

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Online Media Technologies Ltd.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 17.05.2011
Rozmiar: 23.5 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 372

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis AVS Image Converter 1.3.3.146

AVS Image Converter to aplikacja pomocna w konwersji plików graficznych. Program umożliwia precyzyjne określenie parametrów obrazu jaki chcemy uzyskać. Dzięki temu mamy możliwość wyboru formatu do jakiego ma odbyć się konwersja a także wymiarów pliku.

Przydatna z pewnością będzie również możliwość zmiany nazwy pliku wynikowego. Dodatkowo możemy konfigurować bardziej zaawansowane ustawienia takie jak jasność, kontrast, temperatura. Bez problemy możemy także rozmyć lub wyostrzyć nasze zdjęcie. Łatwo dodamy też ciekawe efekty do naszej fotografii. Bez problemu sprawimy, że nasze zdjęcia będą wyglądały jak fotografie sprzed wielu lat lub nawet uczynimy je całkowicie czarno-białymi.

Program daje nam możliwość łatwego dodania znaku wodnego. Wystarczy wskazać grafikę lub wpisać tekst a program sam wygeneruje znak i doda go do naszych plików graficznych. Aplikacja wspiera najpopularniejsze formaty graficzne więc bez problemy poradzi sobie z obsługą naszych zdjęć. AVS Image Converter posiada niezwykle intuicyjny interfejs oraz polską wersję językową. Dzięki temu konwersja zdjęć przy jego pomocy jest niezwykle prosta.

Podobne Konwersja plików

 • AudioCommander

  AudioCommander to aplikacja do szybkiej konwersji plików audio. Program posiada narzędzia pozwalające na standardowe ustawienie jakości pliku wyjściowego, częstotliwości, kanałów, jak również na zmianę kompresji w obsługiwanych formatach (np. z 320 kbps MP3 do 128 kbps MP3).

 • Freemake Audio Converter

  Darmowe i proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do przerabiania plików audio pomiędzy najpopularniejszymi formatami.

 • Any Video Converter

  Najnowsza wersja programu Any Video Converter - jednego z najlepszych darmowych programów używanych do konwersji plików video.

 • ConvertXtoDVD

  ConvertXtoDVD to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca konwertowanie plików multimedialnych do formatu DVD, która charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dobrą jakością konwersji oraz polskim interfejsem.

 • Avi2Dvd

  Avi2DVD jest programem pozwalającym na stworzenie nagrań w formacie DVD, SVCD oraz VCD z formatów AVI, OGM, MKV, a także WMV.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AVS Image Converter 1.3.3.146Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie