Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

avi.NET 2.5.8.0

Kategoria: Konwersja plików
Producent: CloneAD
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.07.2008
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 3158

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis avi.NET 2.5.8.0

Avi.NET 2.5.8.0 to program pozwalający konwertować formaty MPEG1 (VCD) i MPEG2 (SVCD-DVD-HDTV) do AVI. Aplikacja obsługuje kodeki DIVX oraz XVID.
Oprogramowanie Avi.NET 2.5.8.0 zostało wyposażone w narzędzia pozwalające na wybór preferowanego kodeka oraz filtrów. Licencja Freeware dotyczy wyłącznie zastosowań niekomercyjnych.
Wymagania

    * .NET Framework.
    * XviD v1.1.0 i/lub DivX v6.0.3 oraz AviSynth.


Podobne Konwersja plików

 • Real Video Editor 5.5 (Free RealMedia Editor/Realvideo)

  Real Video Editor 5.5.2.672 to program przeznaczony głównie do wykonywania konwersji plików wideo, posiada jednak mnóstwo innych funkcji. A jak sama nazwa wskazuje – służą one do edytowani filmików i kilpów.

 • CDex 1.70 Beta 4

  Program CDex jest popularnym (ma już na swym koncie 38 milionów pobrań) narzędziem przeznaczonym do rippowania płyt audio CD.

 • XMedia Recode

  Bezpłatne i bardzo proste w obsłudze narzędzie do konwertowania plików zapisanych w różnych formatach audio oraz wideo.

 • Any Video Converter

  Any Video Converter 3.3 to znana i bardzo pozytywnie oceniana przez użytkowników aplikacja, służąca do wydajnej i szybkiej konwersji plików wideo pomiędzy różnymi formatami.

 • Free MP3 Ringtone Maker

  Free MP3 Ringtone Maker to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja pozwalająca tworzyć dzwonki do telefonu z ulubionych utworów zapisanych w formacie MP3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: avi.NET 2.5.8.0

dodał: ~jhgbsdfh , 28.12.2009

EVGGFSDV

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie