Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

avi.NET 2.5.8.0

Kategoria: Konwersja plików
Producent: CloneAD
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.07.2008
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 3159

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis avi.NET 2.5.8.0

Avi.NET 2.5.8.0 to program pozwalający konwertować formaty MPEG1 (VCD) i MPEG2 (SVCD-DVD-HDTV) do AVI. Aplikacja obsługuje kodeki DIVX oraz XVID.
Oprogramowanie Avi.NET 2.5.8.0 zostało wyposażone w narzędzia pozwalające na wybór preferowanego kodeka oraz filtrów. Licencja Freeware dotyczy wyłącznie zastosowań niekomercyjnych.
Wymagania

    * .NET Framework.
    * XviD v1.1.0 i/lub DivX v6.0.3 oraz AviSynth.


Podobne Konwersja plików

 • #1 Video Converter 5

  #1 Video Converter 5 jest aplikacją przeznaczoną dla każdego użytkownika, który tylko potrzebuje dokonać konwersji pliku wideo. Program ten posiada wsparcie dla wszystkich popularnych formatów.

 • DocToText

  SILVERCODERS DocToText to przydatny program służący do konwersji dokumentów zapisanych w formacie DOC, RTF, ODF oraz Open XML do zwykłego formatu tekstowego plain tekst.

 • ALLConverter PRO

  ALLConverter PRO to aplikacja, którą zainteresują się posiadacze sprzętu przenośnego, jak na przykład iPhone, konsolka PSP, nawigacje GPS czy też zwykłe telefony komórkowe.

 • AoA DVD Creator

  AoA DVD Creator to prosty program służący do konwertowania plików video do formatu DVD - tak, aby można było je odtwarzać w stacjonarnym odtwarzaczu DVD.

 • CDex 1.70 Beta 4

  Program CDex jest popularnym (ma już na swym koncie 38 milionów pobrań) narzędziem przeznaczonym do rippowania płyt audio CD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: avi.NET 2.5.8.0

dodał: ~jhgbsdfh , 28.12.2009

EVGGFSDV

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie