Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Audiograbber 1.83 SE

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Jackie Franck
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.07.2008
Rozmiar: 3.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 1698

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Audiograbber 1.83 SE

Audiograbber to aplikacja służąca do zgrywania ścieżek audio z płyt CD.

Oprogramowanie posiada narzędzia pozwalające na kontrolę jakości (rozmiaru) powstającego pliku, a także na zapisywanie ich w formacie *.wma *.ogg. Audiograbber umożliwia ponadto normalizację nagrań i usunięcie „ciszy” na początku i końcu utworu. Zgrywane pliki mogą być zarówno w formacie *.wav jak i *.mp3.

Podobne Konwersja plików

 • Free MP3 Ringtone Maker

  Free MP3 Ringtone Maker to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja pozwalająca tworzyć dzwonki do telefonu z ulubionych utworów zapisanych w formacie MP3.

 • DIKO

  DIKO 2.35 jest prostym w obsłudze programem do konwertowania filmów w formacie DivX/XVid do DVD/SVCD.

 • Any Video Converter

  Najnowsza wersja programu Any Video Converter - jednego z najlepszych darmowych programów używanych do konwersji plików video.

 • Hamster Free Video Converter

  Hamster Free Video Converter 2.0.0.24 to świetne narzędzie dla każdego, kto tylko ma potrzebę dokonania konwersji pliku wideo. Jest to aplikacja prosta i wygodna w obsłudze, zaś lista wspieranych formatów spora – znajdziemy tu ponad czterdzieści pozycji

 • AVS Image Converter

  AVS Image Converter to aplikacja pomocna w konwersji plików graficznych. Program umożliwia precyzyjne określenie parametrów obrazu jaki chcemy uzyskać. Dzięki temu mamy możliwość wyboru formatu do jakiego ma odbyć się konwersja a także wymiarów pliku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Audiograbber 1.83 SEAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie